Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Зелені газони - боротьба з брудом та пилом в місті Запоріжжя.

  ПІБ ініціатора: Кошеленко Владлен Володимирович
  Статус: На розгляді
  Петиція №4776
  Дата початку збору підписів: 13.05.2019 14:28

  Суть електронної петиції

  Зобов'язати комунальні служби привести всі газони міста в здоровий стан.
  Багато газонів міста в жалюгідному стані: на них влаштовані стихійні стоянки авто, пішоходні зони, розсадники амброзій, бруд.
  Ми, мешканці Запоріжжя, доручаємо комунальним службам міста ліквідувати всі занедбані газони в три способи:
  1)Через ліквідацію газонів та облаштування на них паркувальних карманів. Багато де газон вже припинив існувати, власники автомобілей традиційно використовують його для паркування. З оглядом на дефіцит паркувальних місць, такі ділянки газону треба віддати під парковку.
  2)Через облаштування транзитних тротуарних зон. Люди прокладають собі зручний шлях через газони, двори, палісадники витоптують рослини і землю, яка згодом перетворюється на бруд і пил. Слід закріпити ці маршрути в цивілізований спосіб - зробити тротуар, палісади.
  3)Через доведення газону до стандарту. Рівень газону має бути заниженим відносно тротуару, палісаду чи бордюрного каменя, гола земля - засіяна злаковими та декоративними рослинами, невибагливими до поливу та догляду.

  Світовий досвід поводження з газонами в містах дає нам багато прикладів позитивного вирішення проблеми бруду і пилу у громадському просторі. Цей досвід слід перейняти комунальним службам Зеленхозу та Благоустрію і впровадити його в Запоріжжі.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію