Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  СТОП БУДІВНИЦТВУ в зеленій зоні по вул. Бородинській, 2 в м. Запоріжжі

  ПІБ ініціатора: Шульга Олена Володимирівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №4404
  Дата початку збору підписів: 12.11.2018 10:49

  Суть електронної петиції

  З серпня 2018 року, на земельній ділянці розташованій між житловими будинками №6 та №12 по вул. Бородинській в м. Запоріжжі, яка є зоною відпочинку мешканців прилеглих будинків і на якій розташовані спортивний та дитячій майданчики, ведеться будівництво будівлі офісу для продажу квартир багатоповерхового будинку який планується збудувати на місці цієї зони відпочинку.
  Будівництво веде ТОВ «РЕСУРС КОМПАНІ» зі статутним капіталом всього 5000 грн. На цей час будівлі офісу присвоєно адресу (Бородинська, 2).
  Зазначене місце плануємої забудови фактично є єдиним місцем відпочинку мешканців мікрорайону де розташовані футбольне поле та баскетбольний майданчик. Ділянка містить обладнання для занять спортом та відпочинку дітей.
  Спорудження багатоповерхового будинку призведе до безповоротного знищення вказаного місця відпочинку мешканців мікрорайону, вирубки зелених насаджень, та відповідно до погіршення екологічної ситуації в нашому місті.
  Будь яке зменшення зелених територій загального користування при існуючому невиконанні нормативів по цих територіях є порушенням ст. 50 Конституції України.
  Місто має розвиватись, але не за рахунок здоров'я людей.
  Саме тому необхідно заборонити забудову зелених територій загального користування, що буде сприяти створенню програми озеленення міста.
  Такий підхід забезпечить збільшення кількості, площі і наповнення зелених територій загального користування потрібним змістом: вело доріжками, вигулами для собак, вуличними тренажерами і спортивними майданчиками, красивими зеленими куточками, зонами, де городяни зможуть самі висаджувати дерева і багато іншим. Це призведе до покращення безпеки довкілля і умов життя городян.
  Зупинимо будівництво в зеленій зоні, не дамо порушити права мешканців Запоріжжя на безпечне для життя і здоров'я довкілля, що гарантоване Конституцією України.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію