• Thumb 441cb9ea6e79ef4acf234660cbb92a38
  • Thumb 817c825cd31b6a7a607df96ec2b0bc90

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Щодо одягання в темний час доби світловідбиваючих елементів

ПІБ ініціатора: Хайрулліна Ганна Сергіївна
Статус: На розгляді
Петиція №4729
Дата початку збору підписів: 19.04.2019 10:12

Суть електронної петиції

Подаю вдруге на розгляд зобов'язати всіх жителів міста, гостей міста (саме зобов'язати, тому що коли документ носить рекомендувальний характер на нього часто "заплющують очі") носити на собі світловідбиваючі елементи: стрічки, браслети, брелоки, жилети, тощо для того, щод обізначити себе в темний час доби.
Згідно розділу 4 ПДР (Обов'язки та права пішоходів) пункту 4.4 - У темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзжою частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світловідбиваючі елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
Люди, які носять подібні сигнальні предмети або хоча б увімкнуть ліхтарик на телефоні значно убезпечать себе та водіїв від аварійної ситуації. Таких людей ВИДНО здалеку! Особливо необхідно піклуватись про, безпеку дітей на дорозі, так як вони зазвичай не дуже зосереджені на дорозі та не можуть в достатній мірі аналізувати дорожню ситуацію.
Те що проізжу частину освітлюють ліхтарі не означає, що пішохода добре видно. Світло фар машини, яка їде назустріч водію майже повністю його засліплює.
Всі ми буваємо пішоходами (навіть ті, хто керує авто), тому давайте будемо дбати про свою безпеку та безпеку наших близьких!
Безпека на дорозі- дуже важливо.
Давайте разом зменшимо кількість ДТП, тому що тільки від нашої свідомості залежить безпека руху.
Подібні елементи зовсім недорогі, але насправді рятують життя.
Дуже хотілося би, щоб на підприємствах, у школах видавали всім працівникам, учням такі елементи, адже всі дістаються на роботу, заняття дорогою (переходять дорогу, рухаються вздовж проїзжої частини,коли немає тротуара), але це розумію, нажаль, справа часу та, мабуть, зацікавленості, тож ми самі повинні турбуватись про свою безпеку. Самим придбати такі елементи буде швидше.

Не дуже зрозуміло, чому впреший раз вона не набрала достатньоі підримки для розгляду, невже ніхто не зацікавлений у власній безпеці?!
Незрозуміло чому, для того, щоб навчити людину слідувати правилам її треба карати гривнею, дуже шкода. Тому необхідно саме примушувати, нажаль.
Така ж моя петиція на сайті petition.president.gov.ua під номером №22/050252-еп та стосується безпеки вже всіх жителів країни.
Нижче фото з боку водія, як видно пішоходів в темний час доби без світловідбиваючих елементів та зі світловідбиваючими елементами.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію