Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Просимо зберегти для наших дітей

  ПІБ ініціатора: логвин наталя володимирівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №3901
  Дата початку збору підписів: 16.03.2018 14:57

  Суть електронної петиції

  Шановний мер міста Запоріжжя, Володимир Вікторович Буряк!
  Шановні депутати Запорізької міської ради, і всі небайдужі громадяни,
  мешканці нашого міста !


  Звертаємося до Вас за допомогою петиції , бо не бачимо вже іншого шляху бути почутими !

  Просимо зберегти для наших дітей , які мають вроджені недуги – ДЦП,гідроцефалію та інші неврологічні розлади – одну з небагатьох радостей в їх і так обмеженому можливостями житті.

  Вже більш ніж вісім років на території Комунального підприємства « Дубовий Гай» наші діти мають можливість проходити лікування і реабілітацію за допомогою коней. Послуги з іпотерапії , за досить символічну в теперішній час плату, надає ПП Юркевич Д.С.
  ПП Юркевич Д.С. допомагають досвідчені інструктори,гідні фахівці які люблять свою справу і можуть продемонструвати певні досягнення. Але нажаль в теперішніх обставинах ,
  які виникли «завдяки» руйнівній політиці дирекції парку , вони не можуть здійснювати свою діяльність в повному обсязі та належної якості.

  Звертаємося до вас ,наші депутати, з великим проханням створити депутатську комісію з метою :
  Розгляду засобів збереження дітям з обмеженими можливостями займатися на території КП « Дубовий Гай» лікуванням та реабілітацією , шляхом внесення змін до плану реконструкції парку та продовження договору оренди примiщення стайнi термiном на 10 рокiв та договору про сумісну діяльність між КП « Дубовий Гай» та ПП Юркевич Д.С.;

  Створення гідних умов для проведення занять з іпотерапії протягом всього року, а саме : на сам перед хоча б відновити постачання електроенергії до стайні та її обслуговуючих приміщень, щоб наші діти мали змогу готуватись до занять не в темряві та навпомацки, виділити кошти на поточний ремонт стайні та на будівництво майданчика для проведення занять.

  Шановні народні обранці ! Подивіться в очі нашим дітям після занять на конях, побачте в них те маленьке щастя і велику надію. Ми впевнені , що Ви не залишите їх на одинці з їх бідою, та проголосуєте за дитячу радість , прийнявши правильні та гідні рішення на їх користь !

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію