Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Про ОСББ

  ПІБ ініціатора: Зенькович Євгенія Георгіївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №3832
  Дата початку збору підписів: 22.02.2018 17:07

  Суть електронної петиції

  Розвиток руху по створенню ОСББ в нашому місті виявив нагальну потребу проведення капітальних ремонтів у будинках прийнятих в управління співвласниками .Вболіваючи за своє житло,співвласники прикладають багато зусиль для усунення аварійного стану мереж,приведення до нормативів обладнання,захисту будівель від підтоплення та протікання покрівель.
  У затвердженому кошторисі бюджету міста суми на фінансування по проведенню капітальних ремонтів передбачені на рівні 2017р., і не враховують,що за попередній,2017р.,кількість будинків ОСББ зросла більш,ніж в 4 рази.
  На початок 2018р.,створено майже 900 ОСББ( А це 25% усього житлового фонду міста).Це пояснюється бажанням мешканців міста жити у цивільних будинках,у цивільному місті.
  Пропоную,передивитися статтю бюджета по фінансуванню капітальних ремонтів для будинків ОСББ і збільшити кошторис на рівень,котрий закладався в 2017р.,й було освоєно,для будинків,які обслуговувало КП "Наше місто",тобто до 350 млн.грн.
  Це дасть можливість привести до ладу майже 300 будинків ОСББ,буде яскравим доказом виконання ЗУ №417,та ЗУ "Про ОСББ", на підтримку руху створення ОСББ,та приведення занедбаного житлового фонду міста до ладу .

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію