• Thumb 23c8cd54d376bb478cdd402a5b3a67df

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Понад 600 запорожців втратили робочі місця, запорізька енергетична компанія на межі банкрутства. Потрібно вжити термінові заходи!

ПІБ ініціатора: Дуднік Володимир Сергійович
Статус: На розгляді
Петиція №2208
Дата початку збору підписів: 17.11.2017 13:04

Суть електронної петиції

Ми звертаємось до депутатів міста Запоріжжя як до наших обранців з проханням донести до центральної влади необхідність вирішення надважливого питання для функціонування нашого міста та країни в цілому. Дуже складна ситуація виникла з одним з державних підприємств у Запоріжжі. Зокрема, на початку року з «Запоріжжяобленерго» звільнилися понад 600 осіб. Всьому причина - борги по зарплаті, компанія заборгувала співробітникам близько 150 млн. гривень. В обленерго заявляють, що в усі винна Національна комісія з врегулювання питань енергетики і компослуг ввела «нульовий алгоритм».

При цьому така ж ситуація спостерігається і в інших містах. У стані неоголошеного банкрутства перебувають тепломережи Харкова – борг за станом на сьогоднішній день складає 600 мільйонів грн, в той же час загальна заборгованість харківських підприємств перед «Нафтогазом України» складає 130 млн грн. На межі відключення знаходяться теплоцентралі в Кам'янському та Кривому Розі, про загрозу відключення заявило і керівництво Київенерго.

Причиною такої ситуації є надзвичайно високі тарифи на послуги ЖКГ, які, у свою чергу стали такими через завищені ціни на газ. Газ, який імпортує Україна з Європи суттєво вище за ціною від російського. Для того, щоб вирішити проблему постачання газу і знизити ціну на нього, не допустивши колапсу коммунальної сфери треба вирішити питання поставок палива з Росії, а це не можливо без відновлення торгівельно-економічних відносин між Україною та РФ.

Тому ми просимо міських обранців Запоріжжя підтримати громадське звернення до уряду, Адміністрації президента та Верховної Ради України, про необхідність відновлення співпраці муж Україною та Росією. Сподіваємося на розуміння і підтримку народної ініціативи з Вашого боку.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію