Зібрано підписів

    Кількість днів

    Заголовок петиції

    ПОКАРАТИ ТИХ, ХТО ПУСКАЄ НА ВІТЕР ГРОШИ З ГАМАНЦІВ ГОРОДЯН !

    ПІБ ініціатора: Головко Костянтин Вікторович
    Статус: На розгляді
    Петиція №4676
    Дата початку збору підписів: 29.03.2019 16:24

    Суть електронної петиції

    Чиновники не квапляться виконувати рішення Запорізької міської ради та державні будівельні норми, які направлені на зменшення вартості опалення наших квартир та осель, зменшення викидів до атмосфери паразитного тепла та парникових газів! Пропозиція нашої петиції: покарати винних: заборонити меру витрачати більш ніж 10% щорічного бюджету розвитку міста на так званий «благоустрій», якій більш скидається на «закопування» коштів, а витрачати цей бюджет переважно на зменшення вартості опалення, доки практично в кожному багатоквартирному будинку не з`явиться індивідуальний тепловий пункт з автоматичним регулюванням опалення за погодними умовами!
    Громада мережі «CLEEN», еко-групи FB, vk, городяни, яким набридло платити зі своїх гаманців в півтори рази більше за опалення осель – голосуємо за петицію! Нехай «не корумповані» депутати нас на підтримають – нас багато, нас не подолати!
    Більшість запоріжців віддаючи на виборах голос за мера Буряка В.В. мабуть розраховували на те, що це технічно досвідчений керівник. Але останні три опалювальних сезони в місті призвели, за розрахунками, до втрати більш ніж 1 млрд. гривень, вийнятих безпосередньо з кишень городян, як то кажуть «готівкою», це і є результат роботи команди мера в сфері енергоефективності.
    В країні кілька останніх років ведеться компанія зі зменшення втрат енергії при опаленні багатоповерхових житлових будинків. Стратегічним напрямком цієї роботи спеціалістами – енергоаудиторами зазначено зменшення вартості опалення житлових будинків на 20-40% шляхом підключення абонентів (будинків) до теплової мережі через автоматизовані індивідуальні теплові пункти (скорочено – ІТП). Такий звіт енергоаудиторів затверджено і рішенням Запорізької міської ради та розміщено на офіційному сайті. Підтвердженням ефективності ІТП для зменшення вартості опалення квартир в багатоповерхівках служать ітоги пілот-проекту в ОСББ «Соборний-158А», виконаного активістами за кошти «Громадського бюджету» та досвід ще близько 30-ти будинків, де мешканці вимушені були за власні кошти встановити ІТП.
    Запорізькою міською радою теж прийнято ряд рішень, пов`язаних зі встановленням ІТП, наприклад:
    в 214 житлових будинках – на підставі Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Запоріжжя на 2016-2020 роки (з додатками), затвердженого рішенням міської ради №56 від 30.11.2016;
    в 35 житлових будинках - на підставі рішення міської ради № 413 від 01.08.2017 (зі змінами від 23.08.2018).
    Жодне з цих рішень не виконано і про хід їх виконання звіти широко не оприлюднені. Але що відбувається навколо, в країні?
    В м. Миколаїв в 2018 році мерія почала встановлювати ІТП в Корабельному районі міста, загальною кількістю 103. В м. Дніпрі в 2018 році задіяла програма компенсації ОСББ з міського бюджету 30% вартості кредиту на встановлення ІТП, в додаток до 30-70% компенсації по державній програмі. В м. Києві рішенням Київради з 1 січня 2019 року змінено схему співфінансування реконструкції, капітального ремонту, технічного переоснащення інженерних мереж (у тому числі насосні та ІТП). Місто на ці види робіт виділятиме 85% коштів, решту 15% - мешканці будинку.
    Ми не чекаємо від нашої міської влади ексклюзивних привілеїв для городян перед мешканцями інших міст.
    Ми чекаємо, що підтримка депутатами Запорізької міської ради пропозиції нашої петиції направить зусилля команди мера на збереження коштів в гаманцях городян через зменшення вартості опалення квартир, а також на практичне виконання рішень Запорізької міської ради №56 від 30.11.2016, № 413 від 01.08.2017 щодо часткової термомодернізації житлових будинків зі встановленням ІТП.
    Ще раз просимо: ПОКАРАТИ ТИХ, ХТО ПУСКАЄ НА ВІТЕР ГРОШИ З ГАМАНЦІВ ГОРОДЯН, як це передбачено нашою петицією!

    поширити електронну петицію:

    перелік осіб, які підтримали петицію