Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Облаштування безбар’єрного пересування для людей з інвалідністю, а саме — створення пандусів, спусків та перил у місті Запоріжжя у громадських місцях.

  ПІБ ініціатора: Щербіна Віра Андріївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №5293
  Дата початку збору підписів: 15.10.2019 17:02

  Суть електронної петиції

  Згідно з ратифікованою Україною у 2009 році Конвенцією ООН про права осіб з інвалідністю, яка включає у себе статтю 9, присвячену доступності у міському середовищі людям з інвалідністю, пункт 1 (а) та пункт 2 (a,b) повноцінно не виконуються у місті Запоріжжя. Так, наприклад, у відділені Нової Пошти номер 43, що знаходиться на вул. Бородинській 11, немає можливості для безбар’єрного доступу для людей з інвалідністю. Це також порушує Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від березня 1991 року, а саме — статтю 26, яка передбачає, що підприємства, установи та організації зобов’язані створювати умови для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення.
  Таким чином, будь-яке українське місто має бути зручним і комфортним для людей з інвалідністю, і Запоріжжя не є винятком. Тому, закликаємо усіх небайдужих містян підписати цю петицією, аби люди з інвалідністю були інтегровані у суспільне життя!

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію