Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  "Маршрутки" переповнені "СТОЯЧИМИ" пасажирами!

  ПІБ ініціатора: Кваша Олена Анатоліївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №776
  Дата початку збору підписів: 17.05.2017 08:59

  Суть електронної петиції

  1. В З А К О Н І У К Р А Ї Н И "Про автомобільний транспорт" Розділ ІІ, Глава 7, ст. 35 сказано: "На приміських та міських маршрутах дозволяється перевозити стоячих пасажирів автобусами, які за своєю конструкцією мають місця для стоячих пасажирів, у кількості, передбаченій технічною характеристикою транспортного засобу та визначеній у реєстраційних документах на цей транспортний засіб".
  2. Відповідно до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 12.04.2007 №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання  за видами сполучень та режимами руху», автобуси місткістю не більше 22 пасажирів, крім водія, поділяються на два класи: клас А: автобуси, призначені для перевезення сидячих пасажирів та мають місця для стоячих пасажирів; клас В: автобуси, призначені для перевезення виключно сидячих пасажирів.
  Отже, "маршрутки" в м. Запоріжжі відносяться до класу В! В такому транспорті заборонено перевозити "стоячих" пасажирів. Але кожен день, ми, мешканці міста стикаємось з грубим порушенням законодавства в цій сфері. "Маршрутки" в нашому місті "ПЕРЕПОВНЕНІ СТОЯЧИМИ ПАСАЖИРАМИ"!!! Люди не просто стоять, вони згинаються пополам, і їдуть в такій позі), іноді однією ногою на сходинці!
  Тому, просимо розібратися, чому водії-перевізники не дотримуються встановлених правил пасажирських перевезень?! Просимо провести заходи щодо контролю за дотриманням положень Закону України "Про автомобільний транспорт"!

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію