• Thumb eadb0d80ce7b8938d4572fdedce19d05

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Ліга Європи в Запоріжжі

ПІБ ініціатора: Літвіненко Антон Мансурович
Статус: На розгляді
Петиція №576
Дата початку збору підписів: 31.03.2017 15:29

Суть електронної петиції

Довгий час футбольна спільнота Запоріжжя мріяла та сподівалась на проведення матчів європейських кубків у своєму місті. Запоріжжя було першим містом в Україні, де було побудовано стадіон, який відповідав на той час всім технічним характеристикам та іншим вимогам УЄФА. Та в місті не було команд, які брали участь у міжнародних турнірах, а згодом вимоги Європейського футбольного союзу щодо характеристик стадіонів посилились, і тепер Славутич-Арена не відповідає деяким сучасним нормам. Це велика проблема для містян, футбольних вболівальників та команд. Минулого року футбольний клуб “Зоря” змушений був проводити свої домашні матчі Ліги Європи в Одесі. Таким чином Запоріжжя втратило свій шанс приймати матчі такого високого рівня. В наше місто не приїхали такі команди як: Фейенорд, Манчестер Юнайтед, Фенербахче. Місто втратило не тільки у футбольному аспекті, а й економічному. Якщо Запоріжжя позиціонує себе як футбольне, спортивне місто, то розвиток спорту має бути в пріоритеті.
Можливість стати одним з небагатьох українських міст, які приймають міжнародні змагання забезпечить туристичну та інвестиційну привабливість, а також зробить свій вклад в розвиток міста в цілому.
В цьому році ФК Зоря має всі шанси знову потрапити до Ліги Європи, тому вважаємо за необхідне провести реконструкцію стадіону “Славутич-Арена”, яка дозволить провести матчі цього турніру, а Запоріжжю увійти до мапи футбольної Європи

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію