Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Звернутися до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ з вимогою відсторонити голову Запорізької ОДА Костянтина БРИЛЯ від посади!

  ПІБ ініціатора: Величенко Володимир Олександрович
  Статус: На розгляді
  Петиція №4766
  Дата початку збору підписів: 11.05.2019 14:08

  Суть електронної петиції

  Просимо розглянути та підтримати звернення до Президента України з вимогою відсторонення голови Запорізької ОДА Костянтина БРИЛЯ від посади!
  За три роки перебування Костянтина Бриля на посаді голови ОДА в Запорізькій області жодний новий об’єкт нерухомості не збудований, ми бачимо тільки тотальну корупцію і розкрадання коштів громади, немає реконструкцій. Жодних сподвижок щодо продовження будівництва багатостраждальних мостів через річку Дніпро, їх зараз просто розкрадають по шматках. Бездіяльність голови ОДА Бриля К.І. призвела до численних кримінальних справ відносно його підлеглих, посадових осіб ОДА та втрати мільйонів бюджетних коштів для громади.

  Кричущий факт грубих порушень з боку Бриля К.І. - нецільове використання коштів, призначених на будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави (взводних опорних пунктів), замовником по яких є Запорізька обласна державна адміністрація. Генпрокурор у 2017 році констатував факти розкрадання мільйонів бюджетних грошових коштів при будівництві оборонних споруд в АТО під головуваннями Констянтина Бриля. Роботи із завершення будівництва не відбулися. Досудове розслідування проведено, призначений винний, який виявився просто «цапом-відбувайлом», йдуть суди. А справжні організатори масових розкрадань витрачають здобуті на життях солдат криваві гроші направо і наліво, роз'їжджаючи по дорогим курортам і купуючи дорогі доміно і автомобілі.

  Жодного звіту від Департаменту капітального будівництва, який підпорядковується голові облдержадміністрації! І цей підзвітний Брилю департамент за три роки перебування на посаді голови не освоїв бюджетні кошти в повному обсязі.

  Зовсім не побудований дитячий садок «Теремок» в смт. Балабине Запорізького району, кошти на які було виділено з місцевого бюджету, але об’єкт будівництва не був збудований взагалі і зокрема у визначений час.

  Кримінальна справа відносно директора департаменту екології та природних ресурсів Віталія Гордієнка, справа пов'язана зі службовою недбалістю, що призвела до екокатастрофою на Молочному лимані – загинуло понад 40 тисяч особин пеленгасу, а збиток державі за попередніми оцінками сягнув щонайменше 65 мільйонів гривень.

  Громадські діячі направили лист в Мінекології з вимогою пояснити, чому В. Гордієнко не усунутий від посади. У відповіді Мінекології значиться, що вони розглянули б це питання, якби отримали лист-угоду від Запорізької облдержадміністрації, тобто К. Бриля. Гордієнка вирогідь за сприянням Костянтина Бриля досі не усунуто з посади, адже губернатор не хоче звільняти поплічника.
  І нереальна корупція з боку керівництва ОДА щодо питань, пов’язаних з діяльністю Запорізької митниці ДФС, ГУ ДФС в Запорізькій області, Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області!

  Ще одним фактом, який свідчить про грубі порушення своїх повноважень Брилем К.І. стало винесення ним проекту рішення на позачергову сесію 14.03.2019 року щодо виділення фінансування державних органів, що грубо порушує вимоги Бюджетного кодексу України та законів України. Це призвело до того, що кошти з місцевого бюджету, які повинні спрямовуватись на соціально-економічний та культурний розвиток регіону були направлені на державні органи, які в силу закону повинні фінансуватись виключно з Державного бюджету України.

  Шокує декларація з непомірно величезними статками чиновника Костянтина Бриля. Він не може пояснити: звідки у його власності нерухомість, величезні земельні ділянки, елітні авто, коштовні годинники, зброя тощо. Тому Національне агентство з питань запобігання корупції проводить повну перевірку декларації діючого голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля. Також як відомо за цими фактами кримінальні правопорушення розслідує Національне антикорупційне бюро України.

  Закликаємо розглянути та підтримати звернення до Президента України з вимогою відсторонення голови Запорізької ОДА Костянтина БРИЛЯ від посади!
  До відома, Бриль Костянтин Іванович Указом президента України Петра Порошенка №164/2016 від 22.04.2016 призначений головою Запорізької обласної державної адміністрації.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію