Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Зробимо студентську поліклініку якісною та сучасною

  ПІБ ініціатора: Куліченко Дарина Олегівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №604
  Дата початку збору підписів: 11.04.2017 18:15

  Суть електронної петиції

  Згідно з ст. 49 Конституції України кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу. Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

  Студентська поліклініка у нашому місті одна-єдина. Наразі відбувається ремонт приміщення для поліклініки. Але кожного з нас, студентів, більше турбує якість обслуговування у медичній сфері. Більшість з нас не хочуть не тільки звертатись до лікарів задля діагностики та лікування певного захворювання, але й просто приходити задля того, щоб отримати довідку як підтвердження хвороби.

  Чому так відбувається?

  1 - черги. Людина, яка прийшла не записавшись на прийом, яка має високу температуру тіла, повинна зачекати, поки лікар вислухає тих, хто за попереднім записом, у середньому це 1,5 - 2 години.

  Пропоную запровадити електронний запис, задля того, щоб кожний мав доступ до інформації про те, коли, о котрій приймає який лікар і можливість для запису, не виходячи з дому у будь-який час.

  2 - неналежна якість лікування. Багато лікарів або не правильний діагноз ставлять, або взагалі кажуть хворому, що він здоровий, що, в свою чергу, інколи призводить до фатальних наслідків. Це відбувається протягом 3 років, протягом яких я - студент та я і мої друзі потерпали від цього.

  Пропоную перевірити та оновити кадровий склад лікарні.

  3 - інше. Пропоную розглянути це питання компетентними у цій сфері людьми, задля планування розвитку лікарні.

  Нам часто кажуть, що ми - майбутнє України, держави, в якій життя та здоров'я людини є найвищою цінністю... Тоді виникає питання, чому держава не дбає про наше здоров'я через державну лікарню, до якої ніхто не хоче звертатись?

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію