• Thumb ce47281d43c00c6d554d49dd1bc238b6
  • Thumb f4b4d9012ccd54ebde2e8f44cddbe8f4

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Зобов'язати підприємців, що вирубують дерева у Запоріжжі заради будівництва, висаджувати нові зелені насадження

ПІБ ініціатора: Довженко Ігор Павлович
Статус: На розгляді
Петиція №7725
Дата початку збору підписів: 09.02.2022 14:05

Суть електронної петиції

Як ми знаємо, славнозвісний парк Яланського постраждав від вирубки дерев, тепер хочуть вирубати дерева та кущі за адресою бул. Парковий під будівництво. Але дерева - це те, що допомагає нашому місту не задихнутися від тієї кількості викидів! Запоріжжя і так не саме зелене місто, ще й те, що залишилося, повирубувати? Схаменіться, панове підприємці, ви ж самі собі робите гірше в погоні за грошима, ви ж самі дихаєте цим повітрям.

А саме дерева затримують пил, викиди, вироблюють кисень, затримують жару, вітри.

В Європі, Іспанії, Німеччині, в тому ж відомому зеленими насадженнями Сингапурі всі дерева або пересаджуються, або замість них платиться велика компенсація в тисячах євро державі, та обов'язково висаджуються нові дерева. Іноді - на кожне зрублене дерево приходиться 5 нових висаджених. Іноді - це дахи будівель, відкриті поверхи, не упускають жодної можливості зробити свій рідний край зеленішим та чистішим.
Оце дійсно свідома позиція на користь свого міста, а не спрага збагачення.
І це - профілактика захворювань органів дихання та онкології.

Я прошу зобов'язати забудовників /підприємців, що вирубують дерева, кущі та інші зелені насадження - не тільки компенсувати в бюджет гроші, а й висаджувати нові саджанці в обов'язковому порядку, як в Європі, а також прошу владу взяти під контроль вирощування цих рослин, щоб вони не були кинуті на призволяще.
Давайте не шкодити, а робити разом на благо нашого міста!

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію