Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Збільшити кількість транспорту на Шевченківський район

  ПІБ ініціатора: Журенко Анна Андріївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №1442
  Дата початку збору підписів: 17.10.2017 12:07

  Суть електронної петиції

  Шевченківський район є найбільшим районом міста Запоріжжя, проте доїхати з нього до центру міста та інших районоів або навпаки в час пік або ввечері майже неможливо.

  Прошу збільшити кількість маршрутних таксі або автобусів з цього району. Вже не раз я чи мої рідні та знайомі не мали змоги вчасно доїхати додому з роботи навіть з центру міста. Маршрутних таксі дуже мало, в час пік вони всі переповнені, що навіть не зупиняються.

  Також не має змоги доїхати до району після 9ої години вечора з різних кутків міста. Маршрутні таксі просто не їздять, або пускається якась одна маршрутка один раз на годину і залазь ти в неї як хочеш.

  Зранку на кінцевій зупинці 3-го Шевченківського мікрорайону збираються величезні черги, щоб доїхати до роботи. Маршрутні таксі від'їжджають від зупинки вже переповнені. А як же тоді доїхати людям, що живуть на 2-ому та 1-ому мікрорайонах?

  Неможливо доїхати до Пісків, бо 43 маршрут ходить як заманеться. Не має змоги доїхати до Бородиньского, Осіпенківського, Хортиці, Набережної вулиці м. Запоріжжя. Не ходят маршрути по проспекту Перемоги.

  Сподіваюсь, на збільшення кількості автобусів на зазначених рейсах.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановна Анно Андріївно!

  Ваша петиція щодо покращення транспортного обслуговування, зокрема Шевченківського району, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», підтримано рішенням Запорізької міської ради.

  В разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

  З повагою,

  начальник управління з питань
  транспортного забезпечення та
  зв'язку Запорізької міської ради                                           О.О.Власюк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію