Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Збільшення маршрутного транспорту на проспекті Соборному у вечірній період

  ПІБ ініціатора: Васильєв Владислав Едуардович
  Статус: На розгляді
  Петиція №306
  Дата початку збору підписів: 13.02.2017 12:49

  Суть електронної петиції

  Шановна міська влада!

  Перш за все, дякую за те, що плануєте впровадити автобуси із великою кількістю пасажирів. Це надзичайно важливе рішення, і переконаний, що у вас все вийде.

  Власне пропозиція полягає в тому, аби збільшити кількість маршрутного таксі/автобусів у вечірній час на проспекті Соборному.
  Вчора намагався виїхати із проспекту до Шевченківського району. Окрім 89-го і 72-го, які були ПЕРЕПОВНЕНІ, на Шевченківський нічого не йшло. Кількість маршрутного таксі під номерами 80, 63, 63a, 76, була більша за кількість маршруток до 2-го Шевченківського мікрорайону. Перша 89-а проїхала, бо була переповнена. Іншу чекав хвилин 10 на морозі, вона знову проїхала. Третя підіїхала, проте зайти було неможливо. У загальній кількості - я витратив хвилин 30, щоб поїхати з Гагаріна. У підсумку, сів до маршрутки, яка була переповнена. Люди почали лаятись між собою через штовханину.

  В той час як Шевченківський район є найбільшим у місті, маршруток, які туди йдуть ввечері о 21-ій годині, фактично нема, а якщо є - то переповнені, що неможливо зайти. Чекати на морозі - не вихід. Вбачаю рішення цієї проблеми у збільшенні маршрутного транспорту, які йдуть на Шевченківський у вечірній час. Це було б доречно для комфорту громадян.

  Із повагою,
  постійний член Ініціативної групи РУХУ НОВИХ СИЛ м. Запоріжжя
  Владислав Едуардович

  Прошу підтримати!

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію