Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Збереження початкової школи в структурі ліцею №99 м.Запоріжжя (Хортицький район)

  ПІБ ініціатора: Вєтрова Марина Вікторівна
  Статус: На розгляді
  Петиція №6622
  Дата початку збору підписів: 13.04.2021 09:15

  Суть електронної петиції

  З 01.09.2021р припиняється набір учнів початкової школи у ліцеї №99 м.Запоріжжя (Хортицький район). Ліцей №99 має колектив педагогів з величезним досвідом роботи, який забезпечує дуже високий рівень підготовки учнів з першого по останній клас, що дозволяє ліцею не один рік за рейтингами ЗНО входити в ТОП-200 загальноосвітніх шкіл по Україні і утримувати високу популярність серед батьків. Окрім того, ліцей №99 є авторською школою, і виведення зі складу ліцею початкової школи внесе дисбаланс в авторську програму отримання освіти.
  Окрім того, Хортицький район є досить густонаселеним мікрорайоном м.Запоріжжя, і таке скорочення шкіл, які будуть здійснювати набір учнів перших класів в 2021 – 2022 роках, призведе до переповнення перших класів і перенавантаження вчителів, що також негативно позначиться на рівні підготовки учнів, і є недоцільним в період пандемії на COVID-19.
  До того ж значна віддаленість школи від дому спричиняє необхідність шестирічним дітям діставатись до школи через декілька кварталів, з переходами величезної кількості автомобільних доріг.
  У зв̓язку з цим, звертаємось з проханням до Запорізької міської Ради прислухатись до місцевого населення та прийняти рішення про збереження в структурі гімназії №99 початкової школи в 2021- 2022р. навчальному році.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію