Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Збереження набору до перших класів колегіуму "Елінт" м. Запоріжжя

  ПІБ ініціатора: Камаєва Альона Григорівна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №6571
  Дата початку збору підписів: 22.03.2021 13:49

  Суть електронної петиції

  Сучасні освітні процеси та тенденції викликають занепокоєння як у батьків нинішніх школярів так і батьків майбутніх першокласників. Реформа освіти породжує багато питань, які потребують обговорення з боку всіх учасників освітнього процесу. За попередньою інформацією, починаючи з вересня поточного, 2021 року в багатьох школах України припиняється набір учнів до перших класів. Колегіум «Елінт» не є виключенням. Він розташований за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Професора Толока 29.
  Колегіум «Елінт» має високий рівень кадрового забезпечення усіх трьох рівнів освіти. Враховуючи достатньо потужну матеріально-технічку базу для навчання у колегіумі, ми, батьки майбутніх першокласників, брати і сестри яких вже навчаються у цій школі, не вважаємо, що таке рішення має сенс. Батьківська громада усвідомлює важливість бажання дітей навчатися в своїх колективах і у школі, яка відповідає високому рівню освіти, що підтверджено результатами якості освіти впродовж багатьох років випускниками колегіуму «Елінт».
  Початкова ланка у колегіумі розташована у окремому блоці з індивідуальним входом та оснащена у повній відповідності до вимог Нової Української школи. В системі освіти нашого мікрорайону відсутні окремі початкові школи. Реформування виглядає частковим і поспішним.
  Багатьом першокласникам необхідно буде набагато довше та далі ніж зазвичай добиратися до навчального закладу. Батьки, які вже навчають своїх старших дітей у колегіумі, а також мають дошкільнят будуть змушені відправляти дітей у різні школи, що є психологічною травмою для дітей і великою незручністю для батьків. А таких родин наразі багато.
  Рідні брати та сестри опиняться у різних навчальних закладах, в різних умовах матеріально-технічної бази та рівня кваліфікації викладачів. Освіта в Україні має будуватися за принципом рівних можливостей для всіх.
  Постає гостре питання відносно вчителів початкової ланки школи. Переведення вчителів за принципом – «де буде місце», призведе до масових звільнень, як наслідок, зниження рівня освіти, відтік професіоналів зі шкіл, що ніяк не передбачалось реформою.
  Єдиним виходом вирішення зазначених питань є: збереження у такій потужній школі, як наш колегіум «Елінт», трьох рівнів освіти початкової, базової та профільної.
  Реформування освіти не повинно погіршувати умови і давати право на різноманітність навчальних закладів де це доречно.
  Просимо зберегти колегіум «Елінт » як заклад загальної середньої освіти, що здійснює освітню діяльність на декількох рівнях включаючи початкову, базову та профільну освіту.
  У разі неможливості зберегти нашу школу як школу І-ІІІ ступенів, розглянути питання про часткове відкриття перших класів на базі колегіуму «Елінт» враховуючи родинний принцип вступу.

  Відповідь на електронну петицію:

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію