• Thumb c557fa7c3a03af2f245462c9869a0e74
  • Thumb 0bb67852f8f43b16da98d0e70b45e902

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Запустити муніципальний великогабаритний транспорт за маршрутом зуп. Міжнародний аеропорт Запоріжжя - зуп. Площа Запорізька (по проспекту Соборному) у круговому режимі

ПІБ ініціатора: Прокопчук Марина Петрівна
Статус: На розгляді
Петиція №7679
Дата початку збору підписів: 27.01.2022 15:11

Суть електронної петиції

Дуже важко виїхати із Військового містечка та прилеглого приватного сектора, у час пік, т.к. до центру міста, і тільки до зуп. Пл. Металургів ходить тільки оди вид маршрутного таксі №4 типу спринтер, у якого немає конкуренції, та даний перевізник не спроможний обслуговувати та не справляється з усією масою пасажирів, при масовому розповсюдженні у місті коронавірусної інфекції (COVID-19), в час пік маршрутки переповнені без дотримання карантинних норм. При цьому цей маршрут охоплює такі райони міста: зуп. Міжнародний аеропорт Запоріжжя, військове містечко, 7 зупинок приватного сектору, 2 шевченківських мікрорайони, частково пос. Дімітрова, зуп. Іванова, зуп. Уральські казарми та пів проспекту Соборного.
Три роки тому петиція по цьому маршруту вже набрала голоси та була підтримана депутатами Запорізької міської ради, та є Рішення «Про підтримку петиції, щодо впровадження комунального великогабаритного транспорту до зупинки Міжнародний Аеропорт Запоріжжя», яке так і не виконано.
Прохання запустити муніципальний великогабаритний транспорт для обслуговування важкого, але важливого маршруту: зуп. Міжнародний аеропорт Запоріжжя – зуп. Площа Запорізька (по проспекту Соборному) у круговому режимі.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію