Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Запровадження сезонного одноставкового тарифу на послугу централізованного опалення

  ПІБ ініціатора: Поляков Володимир Георгійович
  Статус: На розгляді
  Петиція №8548
  Дата початку збору підписів: 25.10.2023 14:09

  Суть електронної петиції

  На підставі рішення Запорізької міської ради № 62 від 05.09.2012 р. в м. Запоріжжя діяв сезонний одндоставковий тариф на послугу з централізованого опалення для всіх категорій споживачів.
  Статтею 140 Конституції України встановлено, що місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
  Члени територіальної громади м. Запоріжжя вимагають запровадити для категорій споживачів послуг з постачання теплової енергії - населення, інші споживачі м. Запоріжжя сезонний (тільки в опалювальний період) одноставковий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії на весь період надання послуги з постачання теплової енергії.
  Волевиявлення запоріжців здійснити через відповідне рішення Запорізької міської ради в якому надати доручення виконавчому комітету Запорізької міської ради запровадити одноставковий сезонний тариф для населення та інших споживачів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії починаючи з 01 жовтня 2023 р.. на весь період надання послуги з постачання теплової енергії.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію