• Thumb 786877906e7fe5b2c4dd6cabff245020
  • Thumb 00a6cf692b696c6947f475210b35d5cd

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Запорожскому горсовету принять решение — «НЕ ПОДДЕРЖАТЬ» петицию №6768 «Зобов'язати Запорізьку міську раду вжити дієвих заходів, щодо встановлення пам'ятнику братам Кальцевим»!

ПІБ ініціатора: Бесчасный Виталий Дмитриевич
Статус: На розгляді
Петиція №6774
Дата початку збору підписів: 25.06.2021 11:02

Суть електронної петиції

На сайте петиций появилась петиция №6768 «Зобов'язати Запорізьку міську раду вжити дієвих заходів, щодо встановлення пам'ятнику братам Кальцевим».

СУТЬ ЭЛЕКТРОННОЙ ПЕТИЦИИ:

«Багато років брати Кальцеви докладають титанічних зусиль, щоб Запоріжжя стало саме таким, як воно є зараз.
Вони переймаються екологією Запоріжжя і це видно на прикладі зупинення Запорізького абразивного комбінату.
Після нього вони займалися розбудовою найбільшої на той час торговельної мережі Запоріжжя - Компанії “Ритм” і вона чомусь теж припинила свою діяльність.
Потім ці непересічні та видатні особистості міста пішли в політику і там теж досягли неабияких висот.
Під час перебування в Партії регіонів брати зробили все для того, щоб “наскрізь прогнивші європейські цінності” не потрапили до землі запорізької, колиски козацтва та волі та голосували за диктаторські закони Януковича
Також братам вдалось позбавити Запоріжжя десятків гектарів “непотрібної” його мешканцям землі в центрі міста, та тисяч квадратних метрів нерухомості.
Битва за розбудову Запоріжжя досягла свого апогею апофеозу в боротьбі за сквер Яланского, на місці якого зараз руїна.
Вважаємо, що ці “видатні” діячі давно заслуговують на памятник своїй діяльності, і вважаємо за необхідне виділити землю під його встановлення навпроти колишнього скверу Яланського.
Вважаємо за необхідне замовити скульптуру увічнення неминучої слави братів Кальцевих видатним креативним запорізьким митцям, оскільки вона стане непересічною туристичною принадою Запоріжжя.
Скульптурна композиція має включати в себе візуально дві ростові фігури за прикладом памятника монументального мистецтва В.Г. Мухіної “Робітник та колгоспниця” в обрамленні меньш величних фігур та погруддь членів колишньої Партії регіонів та ОПЗЖ».

ЧТО СКАЗАТЬ ПО ЭТОМУ ПОВОДУ?

Скажу прямо: «Предложение — нелепо, и на это есть несколько причин»:

ВО-ПЕРВЫХ, слово памятник имеет множество разнообразных значений. В обширном плане памятник это архитектурное сооружение, воздвигнутое в честь человека, исторического события, памятной даты или в знак уважения и почитания человека или животного. Происхождение слова памятник берет свое начало от древнерусского слова память.

ВО-ВТОРЫХ, в связи с тем, что братья Кальцевы:

— КАЛЬЦЕВ СЕРГЕЙ ФЁДОРОВИЧ;
— КАЛЬЦЕВ ВЛАДИМИР ФЁДОРОВИЧ,

находятся в добром здравии, то: «Слухи, об установке в их честь памятника, сильно преувеличены»…

В-ТРЕТЬИХ, по советским законам, Б. Е. Патон удостоен прижизненного бюста на родине как дважды Герой Социалистического Труда. Сам академик, говорил об этом с улыбкой:

«Слава Богу, это не памятник, а бюст, который согласно постановлению правительства страны устанавливался на родине каждого дважды Героя Социалистического труда».

В-ЧЕТВЁРТЫХ, история с «установлением памятника братьям Кальцевым», как по мне, даже не стёб — это уже «перебор»…

Учитывая вышесказанное, предлагаю:

Запорожскому горсовету принять решение — «НЕ ПОДДЕРЖАТЬ» петицию №6768 «Зобов'язати Запорізьку міську раду вжити дієвих заходів, щодо встановлення пам'ятнику братам Кальцевим»!

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію