• Thumb 46eee35d2be43adaebb5950df93827d8

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Запорожье против нарко-торговли!

ПІБ ініціатора: Дитов Алекс Николаевич
Статус: З відповіддю
Петиція №3938
Дата початку збору підписів: 30.03.2018 14:43

Суть електронної петиції

Многие из нас видели надпись @FEN... Бошки, фен, соль, экстази., но не каждый знает что это значит. Это открытая реклама разнообразных наркотических веществ.
Кто то считает "меня это не касается и мои дети не начнут употреблять это"! Иногда мы совсем не знаим своих детей. А давайте на минутку задумаемся: мой сын никогда не начнет употреблять наркотики! Но его может сбить на авто человек под воздействием метамфетомина! Или наркоман в подъезде захочет ограбить мою мать, при этом ударит по голове! Мой дед получит пенсию, и на него нападут что бы купить очередную дозу наркотиков!
Вывод: эта проблема нашего города касается каждого!

Прошу наших депутатов обратить на это внимание и предпринять меры. Привлечь коммунальные службы для удаления этих надписей. Так же прошу предпринимателей города, у которых есть торговые площадки, магазины, киоски, тоже убрать прямую рекламу наркотиков со своих сооружений.

Всем крепкого здоровья!

Відповідь на електронну петицію:

Про розгляд звернення

На Ваше звернення (електронну петицію) «Запоріжжя проти наркоторгівлі!», вх. виконкому від 25.09.2018 № ЕлП-0451, повідомляємо наступне.

Питання ліквідації реклами наркотичних засобів у вигляді графіті на фасадах будівель та споруд було розглянуто на засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста. За результатами обговорення питання було прийняте рішення не підтримувати петицію № 3938 - «Запоріжжя проти наркоторгівлі!», що зазначено у витязі № 102/2 з протоколу № 102 від 17.10.2018 р. засідання постійної комісії з питань життєзабезпечення міста.

У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

 

Начальник Інспекції з благоустрою

Запорізької міської ради                                                                                                          В.В. Змієнко

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію