Перелік осіб, які підписали електронну петицію "Заменить маршрутки Спринтеры на низкопольные автобусы среднего класса А10 производства ЗАЗа."

Тимченко Людмила Петрівна (01.11.2021 16:30)

Карнаух Юлія Василівна (01.11.2021 16:46)

косодий Данил Андрійович (01.11.2021 16:55)

Богуславський Олег Вікторович (01.11.2021 17:09)

Денисенко Карина Володимирівна (01.11.2021 18:03)

Ятківський Геннадій Іванович (01.11.2021 18:12)

Билык Константин Витальевич (01.11.2021 18:36)

Пиценко Руся Нугзаровна (01.11.2021 18:42)

Соловей Юля Константиновна (01.11.2021 18:45)

Громова Наталья Евгеньевна (01.11.2021 19:17)

Повернутися на сторінку петиції