• Thumb 4c2fb3ea916f48664c00bead85cb953e
  • Thumb 97bb29b3d176ebc305c2559b1fe2aca7

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Заборонити політичну партію «ОПЗЖ» та «Партію Шарія»

ПІБ ініціатора: Зайченко Максим Леонідович
Статус: З відповіддю
Петиція №6514
Дата початку збору підписів: 09.02.2021 16:59

Суть електронної петиції

Цією петицією ми, громада міста Запоріжжя, просимо депутатів Запорізької міської ради звернутись до Міністерства Юстиціі України з вимогою заборонити політичні партії «Опозиційна платформа - За життя» та «Партія Шарія».

Підставою звернення вбачаємо проросійську позицію даних суб‘єктів в умовах війни з Росією.

Голова політичної партії «ОПЗЖ», Віктор Медведчук, всупереч українському законодавству і моральним принципам, під час війни неодноразово здійснював публічні поїздки до очільника країни-агресора Володимира Путіна, крім того перебуває з останнім в родинних зв’язках, а саме є кумом Президента Російської Федерації. Риторика представництва партії нагадує риторику «Єдиної Росії».
Анатолій Шарій, який де-факто очолює «Партію Шарія», переховуючись за кордоном, веде системну інформаційну кампанію щодо дискредитації державних інституцій України.

З огляду на наявне, - ми маємо щиру впевненість в тому, що політичний проект «ОПЗЖ» та її сателіт «Партія Шарія» є п’ятою колоною в Україні, які діють задля підриву Державності, Суверенітету, Незалежності України і інших принципів Української Конституції.

Відповідь на електронну петицію:

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію