Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Заборонити підвищення цін за проїзд в міському та приміському транспорті до введення розрахунку за проїзд з водіями аналогами грошей, а не готівкою.

  ПІБ ініціатора: Ланг Юлия Андреевна
  Статус: На розгляді
  Петиція №4399
  Дата початку збору підписів: 06.11.2018 11:37

  Суть електронної петиції

  Використання е-квитків дуже хороша ідея, але, на жаль її здійснити буде не просто. Необхідно випустити величезну кількість карток, приймальних пристроїв, буде величезний опір як з боку водіїв, господарів маршрутів, а також * покровителів * транспорту різного рівня через зниження сум відкатів. Тому вважаю, що не потрібно чекати введення е-квитків, а вже зараз не підвищувати ціни за проїзд тими маршрутами, на яких не буде замінений розрахунок готівкою розрахунком талонами, жетонами, проїзними або іншими аналогами готівки. Централізована продаж аналогів грошей виключить неконтрольований витрати грошей водіями, їх господарями, зменшить відкати. Тільки за цих умов можливо визначити реальну собівартість проїзду і лише після цього можна говорити про підвищення вартості проїзду. І підвищення вартості проїзду в цьому випадку може і не знадобитися.
  Вважаю за необхідне заборонити підвищення цін за проїзд в міському та приміському транспорті до введення розрахунку за проїзд з водіями аналогами грошей, а не готівкою.
  Також хочу зауважити, що 17.01.2017 року, Верховною Радою України був прийнятий Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті".

  Вважаю, що можна впровадити автоматизованої системи обліку оплати проїзду (електронного квитка) в м.Запоріжжя,так як забезпечить ряд економічних переваг. Електронний облік пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту дозволить оцінити реальний оборот грошових коштів і, відповідно, оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення. Крім того, система забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду, а також скоротить час затримки громадського транспорту на зупинках.

  На підставі вищевикладеного, пропоную в найкоротші терміни впровадити автоматизовану систему обліку оплати проїзду (електронний квиток) в громадському транспорті м Запоріжжя

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію