Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Вирішити питання щодо відновлення території перед центральним входом та навколо ліцею 99 (Хортицький район)

  ПІБ ініціатора: Компанієць Андрій Валерійович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №6496
  Дата початку збору підписів: 29.01.2021 14:01

  Суть електронної петиції

  Після проведення робіт з заміни комунікацій у сусідній школі, вся територія навколо ліцею 99 та перед центральним входом розкопана. 1200 школярів найбільшого навчального закладу міста щоденно щоб дістатися ліцею проходять через "грязьове" болото з містками із поддонів. Весь бруд заноситься до ліцею. Діти приходять зі школи в брудному взутті та одязі (мокра глина з землею). Необхідно термінове вирішення питання щодо облагороджування території перед центральним входом до ліцею 99 та навколо нього.

  Відповідь на електронну петицію:

  Про розгляд петиції

   

  Шановний Андрію Валерійовичу!

   

  Електронна петиція № 6496 щодо відновлення території перед Запорізьким багатопрофільним ліцеєм №99 Запорізької міської ради Запорізької області (далі – ЗБЛ №99), ініційована Вами, станом на 29.03.2021р (дата завершення збору голосів) набрала 752 голоси на її підтримку.

  Відповідно до Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101, Вашу петицію розглянуто на засіданні постійної комісії з питань освіти і науки, культури та спорту, молоді та туризму м. Запоріжжя, повідомляємо наступне.

  Згідно з протоколом №13 від 12.05.2021 засідання комісії з питань освіти і науки, культури та спорту, молоді та туризму м. Запоріжжя петицію №6496 вирішено не підтримувати.

  Благоустрій та озеленення території буде закінчено до жовтня 2021 року.

  Територіальний відділ освіти Хортицького району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради тримає на контролі питання проведення зазначених робіт.

   

   

  Міський голова                                                                              В.В. Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію