• Thumb fc9bd8b079c5e902fb9405694273ca27
  • Thumb 98c4ac47977980394b19bda3875ae933

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Вимагаємо прийняти рішення про поетапне зниження викидів в атмосферне повітря

ПІБ ініціатора: Лебидь Александр Миколайович
Статус: З відповіддю
Петиція №6048
Дата початку збору підписів: 26.06.2020 12:48

Суть електронної петиції

Пересувною екологічною лабораторією та фахівцями ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" за період з 08.01.2020 по 24.05.2020 р, в тому числі у вихідні та святкові дні, виявлено 388 фактів перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин згідно звітам ДУ «ЗОЛЦ МОЗ України».

Тобто з початку 2020 року щоденно в місті Запоріжжя фіксується мінімум 1 факт перевищення максимальної кількість шкідливої речовини в одиниці об’єму або маси у водному, повітряному чи ґрунтовому середовищах, що впливає на здоров’я мешканців міста.
Також ці перевищення шкідливо впливають на загальну санітарно-гігієнічну ситуацію в м Запоріжжя.
У статті 11 Закону України "Про захист атмосферного повітря" вимагається наступне - якщо за результатами спостережень стану атмосферного повітря встановлено зони, де є перевищення нормативів екологічної безпеки - приймається рішення про поетапне зниження викидів забруднюючих речовин .

Вимагаємо від депутатів і адміністрації м. Запоріжжя звернутися до відповідних органів обласної і центральної влади з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів.

Відповідь на електронну петицію:

Про підтримку електронної петиції №6048 щодо звернення депутатів Запорізької міської ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Запорізької обласної державної адміністрації з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів в атмосферне повітря

Рішення міської ради №54 від 26.08.2020. Дата оприлюднення 01.09.2020

          Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Положенням про електронні петиції, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Підтримати електронну петицію №6048 щодо звернення депутатів Запорізької міської ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Запорізької обласної державної адміністрації з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів в атмосферне повітря.

          2. Доручити управлінню з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради підготувати проєкти рішень Запорізької міської ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Запорізької обласної державної адміністрації з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів в атмосферне повітря.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Омельяновича Р.А. та постійну комісію міської ради з питань екології (Басов О.Ю.).

 

 

Міський голова                                                                              В.В.Буряк

 

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію