• Thumb b396a16b0120f06b73418a609bd24972
  • Thumb 6a72afc6b2cc20fff8598c91bf1d2067

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Встановити безконтактні питні фонтанчики

ПІБ ініціатора: Кунатенко Сергей Сергеевич
Статус: На розгляді
Петиція №7077
Дата початку збору підписів: 18.10.2021 10:42

Суть електронної петиції

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Протягом всього дня школярі повинні мати доступ до якісної і добре очищеної питної води. Чому це так важливо? Зневоднення у дітей може призвести до серйозних наслідків і ризиків для здоров’я: спричиняє ожиріння, погіршує роботу внутрішніх органів та розумову активність . Вживання неякісної, в тому числі і неочищеної водопровідної води, також може викликати проблеми зі здоров’ям, зокрема спричинити порушення діяльності шлунково-кишкового тракту. Особливо небезпечно дітям вживати воду з пластику , оскільки він містить БІСФЕНОЛ -А та мікропластик
Проект передбачає встановлення обладнання з системою очищення і безконтактної подачі відфільтрованої води в школах міста Черкас.
Комплект обладнання оснащений сенсорною кнопкою, для того, щоби діти могли безконтактно споживати очищену питну воду. Це дуже важливо в період пандемії.
Виходячи з санітарних норм дитина не повинна доторкатися до кнопки запуску обладнання і це унеможливлює передачу різних інфекцій через дотики до поверхні.
Як виглядає обладнання? Це прямокутна міцна конструкція (корпус) з харчового нержавіючого металу. Збоку в корпусі розташована безконтактна сенсорна кнопка з інфрачервоним датчиком.
Всередині корпусу вмонтована система очищення води, яка очищує воду від МЕХАНІЧНИХ ТА ХІМІЧНИХ забруднень за допомогою запатентованого вугільного фільтра , а від бактерій , вірусів , цист очищає УЛЬТРА-ФІОЛЕТОВА лампа. «Система Розумних чіпів» відстежує термін роботи вугільного фільтра й УФ-лампи, зчитуючи інформацію з картриджа. Світлодіодний дисплей та звуковий сигнал інформує про нормальну роботу системи , а при потребі про заміну картриджа.
Схема роботи обладнання дуже проста:
1. Для подачі води достатньо піднести руку до сенсорної кнопки на відстані 10 см.
2. Набрати воду в ємкість.
3. Кран вимикається автоматично.
Це обладнання було розроблено спеціально для того, щоб забезпечити навчальні заклади питною водою і щоби доступ до ЧИСТОЇ та КОРИСНОЇ води був легким та безпечним, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію