Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Встановлення у сквері прикордонників пам’ятника захиснику України і влаштування навколо нього меморіалу уславлення українського захисника.

  ПІБ ініціатора: Швачко Дмитро Васильович
  Статус: На розгляді
  Петиція №5428
  Дата початку збору підписів: 13.11.2019 11:59

  Суть електронної петиції

  Ми вважаємо, що створення повноцінного комплексу уславлення героїв України в Запоріжжі - це важливе питання. Адже, згідно даних веб-сайту «Книга Пам’яті полеглих за Україну» , під час відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації загинуло 137 запорожців, і ще невідомо скільки було поранено. В Запоріжжі немає місця повністю присвяченого українським героям-захисникам. Такі меморіали існують у багатьох містах України.

  Просимо встановити, у сквері прикордонників, на місці, де стояв пам’ятник Феліксу Дзержинському, пам’ятник українським захисникам. Наразі, на цьому місці, залишився пустий п’єдестал , який не додає естетичної краси скверу, а зверху досі стирчить арматура.

  У нашому уявленні, пам’ятник повинен мати форму українського солдата, встановленого на вже існуючому п’єдесталі. На зовнішній стороні п’єдесталу, по його периметру має бути встановлено таблички з викарбуваними іменами запорожців(з зазначеними їхніми підрозділами), які прийняли участь у відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації . Біля пам’ятника також потрібне встановлення необхідної кількості флагштоків. В подальшому на цьому місці можуть бути проведені урочистості на День незалежності України , День захисника України, День Збройних Сил України.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію