• Thumb 7d4e34dedb5410b09f41ac25bdf198bf
  • Thumb 64e07adf2588b923e8b6bfe423b869e6

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Встановлення огорожі вздовж доріг

ПІБ ініціатора: Єрмоленко Катерина Валеріївна
Статус: На розгляді
Петиція №4980
Дата початку збору підписів: 22.07.2019 11:00

Суть електронної петиції

У зв'язку з великою кількістю нещасних випадків на дорогах міста Запоріжжя прошу розглянути мою пропозицію щодо встановлення огорожі уздовж основних доріг, особливу увагу приділити Наберіжній магістралі, та дорогам де рухається суспільний транспорт (пр.Соборний, вул.Перемоги, тощо).

В інших містах України вже десятиліттями вздовж більшості доріг стоїть огорожа (наприклад м.Дніпро) це має перелік позитивних моментів:
1. Неможливість/затруднення порушувати правила дорожнього руху як водіями, так і пішоходами (паркування, заїзду на тротуари, зупинки маршрутних ТС не на спеціально обладнаних місцях, перехід у неприпустимих місцях, тощо)
2. Безпека руху пішоходів (при ДТП огорожа приймає на себе удар, залишаючи у безпеці: життя та здоров'я громадян, приватне та міське майно)
3. Безпека руху на дорозі (у неприпустимих місцях неможливість/затруднення потрапити на проїздну частину наприклад маленьким дітям, людям похилого віку, та людям у не трезвому стані)

Нажаль ніхто з пішоходів не може вберегти себе від несправних рульових або тормозних механізмів автомобіля, чи нетрезвого водія, поліція та суди працюють вже по факту порушення, коли вже постраждали люди/майно, число нещасних випадків не зменшується, тому потрібні заходи для їх запобігання.

Як висновок із переліченого вище ми отримаємо зменшення нещасних випадків на дорозі.
Для забезпечення максимальної безпеки пропоную встановлювати посилені огорожі які встановлюють на автомагістралях, мостах та небезпечних поворотах.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію