Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Встановлення на території Заводського району і забезпечення роботи постійного автоматизованого посту екомоніторингу

  ПІБ ініціатора: Смаль Інна Миколаївна
  Статус: На розгляді
  Петиція №5845
  Дата початку збору підписів: 13.03.2020 11:35

  Суть електронної петиції

  Заводський район – індустріальний центр міста Запоріжжя і зона екологічного лиха. Населення змушене жити в умовах забруднення довкілля та погіршення здоров’я. Смертність у Заводському районі в 1,5 разів більш висока, ніж в цілому по місту.
  Мобільною лабораторією обласного лабораторного центру в Заводському районі під час виїздів постійно фіксуються перевищення в кілька разів по різним забруднюючим речовинам. Але ресурсів однієї пересувної лабораторії недостатньо для здійснення постійного моніторингу.
  Забезпечення постійно діючого екомоніторингу є необхідною умовою для оцінки якості повітря та зниження екологічних ризиків для здоров’я населення.
  Тому просимо міську раду забезпечити придбання, встановлення на території Заводського району і забезпечення роботи постійного автоматизованого посту екомоніторингу з можливістю відібрання проб для передачі в стаціонарні лабораторії .Для визначення місця розташування даного посту, його наповнення датчиками, визначення необхідної кількості речовин, котрі потрібно контролювати і підготовки необхідних для купівлі і забезпечення роботи проектів рішення міськради просимо створити відповідну робочу групу, або комісію з залученням потрібних фахівців.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію