• Thumb 4938accdfdb9d4b82bf8e45887169af1
  • Thumb c09727a410be59a3ebfe37b3f7b25a4a

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Встановлення на території Дніпровського району і забезпечення роботи постійних автоматизованих постів екомоніторингу

ПІБ ініціатора: Скалозуб Станіслав Миколайович
Статус: На розгляді
Петиція №5851
Дата початку збору підписів: 16.03.2020 16:06

Суть електронної петиції

Дніпровський район м. Запоріжжя це чудове місце, де живе більше 134 тисяч запорожців. На теперішній час наше улюблене Запоріжжя є містом із високим зосередженням підприємств що є забруднювачами навколишнього середовища. І отримання запорожцями постійної та актуальної інформації в режимі онлайн, про стан повітря, є необхідною умовою якісного життя городян.

Згідно статті 33 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні"
1. До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:
б) делеговані повноваження:
11) створення та забезпечення функціонування місцевих екологічних автоматизованих інформаційно-аналітичних систем, які є складовою мережі загальнодержавної екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи забезпечення доступу до екологічної інформації;

Тому просимо міську раду забезпечити придбання, встановлення на території Дніпровського району і забезпечення роботи постійних автоматизованих постів екомоніторингу з можливістю відібрання проб для передачі в стаціонарні лабораторії. Для визначення місць розташування даних постів, їх кількості, їх наповнення датчиками, визначення необхідної кількості речовин, які потрібно контролювати і підготовки необхідних для купівлі і забезпечення роботи проектів рішення міськради просимо створити відповідну робочу групу, або комісію з залученням потрібних фахівців.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію