• Thumb 80398ed1f4906e4c920321e54c8aee05
  • Thumb b0cd27b49f9f3a16118972868907ee9e

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Врятуй життя безпритульним тваринам

ПІБ ініціатора: Литвин Вікторія Олексіївна
Статус: На розгляді
Петиція №8036
Дата початку збору підписів: 17.10.2022 19:16

Суть електронної петиції

У зв'язку з війною з'являється все більше бездомних тварин. Багато хто з них гине не в змозі добути собі їжу. Особливо ця проблема загострюється в холодну пору року.
Необхідно встановити автомати, які обмінюють пластик на корм для котів та собак. Людина кладе пляшку у спеціальний отвір боксу і корм автоматично висипається в миску. Ця дія одночасно допомагає екології та забезпечує безпритульних тварин базовими життєвими потребами.
Такий спосіб годування тварин вже реалізований в Туреччині, чий досвід показав, що витрати на їжу для тварин повністю покриваються доходами, отриманими від реалізації перероблених пляшок. Такі автомати вже користуються широкою популярністю і в Україні – Києві, Черкаській, Хмельницькій областях.
Безпритульні тварини завжди були і є актуальною темою у Запоріжжі. Правильним рішенням буде не боротися з ними, а робити їхнє життя більш комфортним, адже задоволені тварини не загрожують людям. Стерилізація і вакцинація - допомагають, проте якщо тварини після цього не поміщені в притулки, то випускаються в їхнє звичне місце існування - вулицю. Головна потреба для них – їжа. Ситі тварини, метою яких не є пошук їжі, не несуть небезпеки.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію