Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Врегулювання відносин комунальних підприємств Водоканал і МТМ зі споживачами

  ПІБ ініціатора: Корольов Василь Станіславович
  Статус: На розгляді
  Петиція №5314
  Дата початку збору підписів: 21.10.2019 10:20

  Суть електронної петиції

  Підприємства КП "Водоканал" і "Міські теплові мережі" є комунальними підприємствами і виступають монополістами в постачанні відповідних ресурсів у місті. Вказані підприємства встановлюють тарифи, штрафні санкції, мають право на відключення споживачів. Має місце середній тариф, який нараховується при невчасній подачі показників приладів обліку, при їх відсутності, при невчасній оплаті послуг. У тарифах закладені роботи, пов'язані з обслуговуванням систем коммунікацій, що належать цим підприємствам. Є терміни пов'язані з обслуговуванням комунікацій підприємствами, в перебігу якого виконується обслуговування, поточний ремонт, перевірка працездатності. Є аварійні ситуації пов'язані з діями непереборних сил стихії, так само є аварії на внутрішньобудинкових мережах (за які відповідають обслуговуючі компанії), є період військових дій, - це ті ситуації які не залежать від дій вказаних підприємств.
  Пропонується:
  у разі аварій на магістральних мережах, по за межами за’явленних термінів на обслуговування, вказані підприємства зобов'язати сплачувати споживачам компенсацію за не надані послуги, а не прикриватися фразою - "даруйте за тимчасові незручності". Незручність - не є фінансовим покажчиком, це є критерій невиконаних своєчасно й у повному обсягу робіт, за які споживачі сплатили кошти.
  Отримуючи оплату послуг, ці підприємства-монополісти, повинні виконувати свої обов'язки перед споживачами, а у разі неможливості - компенсувати споживачам втрати в грошовому еквіваленті, по середньому коефіцієнту, який встановлюється відповідно кожним підприємством, за кожен день непостачання (який повинен бути не меншим, ніж коефіцієнт нарахування при постачанні ресурсів без лічильника).
  Оскільки ці підприємства знаходяться у веденні міських властей, контроль за цим покласти на керівництво міста.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію