• Thumb 692773010ebd9af2b30e01b3a9cac2f2
  • Thumb 355c183f05d10b12c6a382f985c80e77

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Відновити безкоштовне харчування для дітей 1-4 класів в Запорізьких школах

ПІБ ініціатора: Ткаченко Вікторія Вікторівна
Статус: З відповіддю
Петиція №5125
Дата початку збору підписів: 30.08.2019 14:10

Суть електронної петиції

Батьки учнів молодших класів звертаються до Вас з проханням закласти кошти в міський бюджет на 2020 рік на безкоштовне харчування у школах для учнів 1-4 класів та надати школярам повноцінний сніданок за рахунок міського бюджету. Діти - це наше майбутнє !!! Майбутнє не тільки батьків але й усієї нації .Тому повноцінне безкоштовне харчування, це маленька крихта того що місцева влада може дати нашим дітям .

Відповідь на електронну петицію:

Про розгляд електронної петиції

Шановна Вікторіє Вікторівно!

На Вашу петицію № 5125 щодо передбачення видатків у міському бюджеті на 2020 рік для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у комунальних закладах загальної середньої освіти та надання школярам повноцінного сніданку за рахунок коштів місцевого бюджету департамент освіти і науки Запорізької міської ради повідомляє наступне.

Відповідно до рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 №101 «Про затвердження Положення про електронні петиції» департаментом освіти і науки Запорізької міської ради було підготовлено проект рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо передбачення видатків у міському бюджеті на 2020 рік для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у комунальних закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя та надання школярам повноцінного сніданку за рахунок коштів місцевого бюджету» для внесення його на розгляд Запорізької міської ради першочергово на найближчому пленарному засіданні ради у порядку, визначеному Регламентом Запорізької міської ради.

Проект рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо передбачення видатків у міському бюджеті на 2020 рік для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у комунальних закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя та надання школярам повноцінного сніданку за рахунок коштів місцевого бюджету» було розглянуто на пленарному засідання Запорізької міської ради 25.09.2019.

За результатами голосування депутатами Запорізької міської ради проект рішення Запорізької міської ради «Про підтримання електронної петиції щодо передбачення видатків у міському бюджеті на 2020 рік для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у комунальних закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя та надання школярам повноцінного сніданку за рахунок коштів місцевого бюджету» не підтримано.

В разі незгоди з відповіддю, Ви маєте право на оскарження згідно чинного законодавства.

 

Заступник директора департаменту –

Начальник управління з питань розвитку освіти                 Н.В. Вітковська

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію