• Thumb ac2202b0399bdc9da2ee101d8cd14441
  • Thumb 3c41cb050b82b5fc9aacaca8fa248b27

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Відбудова дитячого майданчика

ПІБ ініціатора: Чуча Олена Сергіївна
Статус: На розгляді
Петиція №5260
Дата початку збору підписів: 02.10.2019 16:18

Суть електронної петиції

Шановная Запорізька міська рада! Прошу звернути увагу.

У дворі по проспекту Ювілейному біля будинку 39А, на теріторії, яка є комунальною, існує дитячий майданчик. Вже тривалий час майданчик знаходиться в аварійному стані: на гойдалках відсутні усі дерев'яні покриття, залізні конструкції поіржавіли і знаходяться у поганому стані, пісочниця не має захисної кришки, бетонний паркан руйнується. Вже були випадки травмування дітей на цьому майданчику. Батьки дозволяють дітям гратися в цій руїні тільки тому, що це єдиний дитячий майданчик на усі прилеглі будинки.

Але частіше за дітей ця зруйнована будова приваблює дорослих і молодь. Попри поганий стан на майданчику збереглися дві лавочки. Тому цей майданчик вже давно перетворився на місце пиятики, куріння, прийому наркотиків і бійок. Усі ці неподобства відбуваються як удень, так і вночі.

Біля зруйнованого майданчика знаходиться заросла травою галявина. Вона не є футбольним або баскетбольним полем. На цій галявині однаково гуляють діти і тварини. Галявина постійно заростає бур'янами, один з яких амброзія. Комунальна установа, яка відповідає за цю теріторію, скошує траву один раз на рік. Весь інший час покіс та прибирання виконується силами жильців будинку. Крім того, з одного боку галявини є незасипані ями від погребів. Коли діти грають в м'яча на неогородженій галявині, є можливість травмуватися внаслідок попадання в яму.

Від імені усіх небайдужих батьків прошу:
- обладнати дитячий майданчик сучасними безпечними гойдалками, турніками, горкою і пісочницею;
- обнести майданчик безпечним парканом;
- створити поряд, замість зарослої пустки, освітлюваний огорожений майданчик з сучасним покриттям для гри в баскетбол та міні-футбол.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію