• Thumb 4f098b57fa4d25abc4193b083e9c1828
  • Thumb 22873dc4df8803954de4cde140c41644

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Увагу приватному сектору Запоріжжя! Запорізькій міській раді розробити, прийняти та фінансувати міську комплексну програму розвитку приватного сектору Запоріжжя

ПІБ ініціатора: Самарський Сергій Олексійович
Статус: На розгляді
Петиція №6218
Дата початку збору підписів: 16.09.2020 11:46

Суть електронної петиції

Приватний сектор Запоріжжя – це суттєва та важлива частина міста, яка потребує особливого підходу. Це майже половина міста, де проживає кожен п’ятий запоріжець. Але кошти міського бюджету вже традиційно концентруються на реалізації великих проектів у центрі Запоріжжя або на вирішенні проблем мешканців багатоповерхівок.
За роки відсутності уваги з боку влади приватний сектор міста занепав. Інфраструктура значної частини Запоріжжя не розвивалася та не осучаснювалася. Через це тисячі городян поряд зі своїми будинками не мають доріг, світла, стабільного транспортного сполучення і, навіть, води. При цьому жителі приватного сектору вже звикли вирішувати усі питання, що стосуються їх осель, самостійно і дуже рідко звертаються за допомогою до влади.
Вимагаємо від запорізької міської влади врешті звернути увагу на проблеми приватного сектору міста та прийняти ефективну комплексну програму його розвитку та забезпечити її необхідне фінансування.
Переконані, що пріоритетними напрямками програми розвитку приватного сектору у Запоріжжі мають стати:
• будівництво якісних доріг
• будівництво нових та модернізація існуючих мереж освітлювання
• будівництво централізованих каналізаційних мереж
• модернізація системи водопостачання, підвищення якості води.
Лише комплексний підхід до вирішення проблем приватного сектору Запоріжжя допоможе модернізувати цей важливий сектор міста, який багато років знаходився поза увагою влади.
Жителі приватного сектору заслуговують на гідні умови життя!

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію