Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Уменьшение тарифа на обслуживание домов КП Наш город.

  ПІБ ініціатора: Иванов Иван Иванович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №4
  Дата початку збору підписів: 04.01.2017 14:59

  Суть електронної петиції

  Тарифы на обслуживание 1 кв.м домов не соответствуют объёму предоставляемых услуг. В тарифы включены неизвестные составляющие. В т.ч. работы которые физически никогда не выполняли комунальщики (фиктивные работы). В тарифах должны быть фактические затраты (зарплата исполнителей с налогами и материалы по рыночным ценам) а зарплата администрации не больше 5% от прямых затрат.
  В связи с изложенным прошу (просим) пересмотреть тарифы на обслуживание 1 кв.м домов и утвердить новые, соответствующие рыночным цена тарифы.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановний Іване Івановичу !

  Додатково на Ваше звернення про розгляд електронної петиції щодо зменшення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Наше місто», департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради повідомляє наступне.

  За інформацією управління по забезпечення роботи Запорізької міської ради на п'ятнадцятій сесії Запорізької міської ради проект рішення «Про підтримку петиції щодо зменшення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Наше місто» депутатами міської ради не підтриманий.

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно чинного законодавства України.

   

  3 повагою

  директор департаменту                                                        С.Я.Польовий

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію