• Thumb 4752a429c4144fccc30876b902bf9246

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Туалеты общественного пользования.

ПІБ ініціатора: Барабан Віталій Олександрович
Статус: З відповіддю
Петиція №73
Дата початку збору підписів: 16.01.2017 16:38

Суть електронної петиції

Городу нужны туалеты в каждом парке, сквере, в местах большого скопления людей, и т.д.! Мы же стремимся к чистоте нашего города?
Порядочные люди при нужде, бегают по кафетериям, макдональдс, заправки и т.д., а есть те кто просто ходит там где захотят! Так почему дети на площадках, возле которых расположены гаражи, должны дышать этим отвратительным запахом? Таких мест много, все не перечислить!
Так почему бы не расположить по всему городу общественные туалеты или био-кабинки?

Відповідь на електронну петицію:

Шановний Віталію Олександровичу!

На лист ЕлП-0006-ТАК з питання туалетів загального користування у місті Запоріжжя, виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє наступне.

Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради  було підготовлено рішення «Про підтримку петиції щодо встановлення туалетів загального користування в м. Запоріжжя» на сесію Запорізької міської  ради. За результатами розгляду з питання туалетів загального користування у місті Запоріжжя на сесії міської ради депутатами підтримано вищевказане рішення.

Згідно рішення доручено департаменту інфраструктури  та благоустрою Запорізької  міської ради розробити план заходів щодо встановлення туалетів зального користування в м. Запоріжжя.

Комунальним підприємством «Титан», яке належить до системи управління департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради, обслуговуються наступні туалети: 3 одиниці громадських вбиралень, 115 одиниць мобільних туалетних кабін.

Доступ громадян до зазначених туалетів — вільний.

Також, підприємством КП «Титан» у 2015 році було придбано 12 модульних туалетних кабін, з яких 6 функціонують у звичайному режимі, а на інші 6 одиниць туалетних кабін розроблено проектно-кошторисну  документацію на їх встановлення та підключення на території міста, а саме:

  • Сквер Олександрівський (в районі будинку №51 по вулю Дзержинського) – 1 одиниця;
  • Сквер біля палацу культури «Заводський » (навпроти  будинку № 18 по вул.. Посадочній) – 1 одиниця;
  • Парк ім Ю.О. Гагаріна (навпроти РАГСУ) – 1 одиниця;
  • Парк Металургів (район дитячого закладу) – 1 одиниця;
  • Сквер ім. Яланського В.А. (в районі павільйону «Квіти») – 1 одиниця;
  • Парк ім.. Академіка В.Я. Клімова (в районі кафе «Сонечко»)  - 1 одиниця.

Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради до департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради на встановлення та підключення 6 модульних туалетних кабін направлено бюджетний запит щодо виділення коштів на встановлення та підключення  шести модульних туалетних кабін, а саме: на перевезення, встановлення, водопостачання, водовідведення та електропостачання.

При виділені коштів на ці цілі буде проведено тендерну процедуру конкурсних торгів, після визначення переможця буде укладено відповідний договір з переможцем та буде складено графік виконання робіт з встановлення та підключення шести модульних туалетних кабін.

У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чи ним законодавством.

 

З повагою

Міський голова                            В.В. Буряк

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію