• Thumb 93579e1349a3cdbecc4c16941014f93a
  • Thumb 99b1652a977f13bda3c4759918683656

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Терміново встановити пристрої для електронної оплати проїзду у громадському транспорті Запоріжжя

ПІБ ініціатора: Волошина Ірина Миколаївна
Статус: З відповіддю
Петиція №5858
Дата початку збору підписів: 17.03.2020 13:17

Суть електронної петиції

Зараз світом і Україною поширюється новий тип вірусу COVID19 (Коронавірус), який становить серйозну небезпеку для людей. Один із шляхів його поширення – це побутовий, через брудні руки/гроші.

Зважаючи на це, та для підсилення допомоги у карантинних заходах прошу: "У самий стислий термін забезпечити встановлення пристроїв для електронної оплати (в т.ч. безконтактної) проїзду у громадському транспорті Запоріжжя (трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі)".

Із сайтів новин та інших достовірних джерел мені відомо, що ряд організацій, зокрема банківські установи, можуть надати обладнання безкоштовно, що, вочевидь, зменшить витрати з міського бюджету, а користь для покращення епідеміологічного стану буде високою. Наразі такий позитивний досвід впровадження пристроїв для електронної оплати (в т.ч. безконтактної) проїзду мають десятки міст України, які значно менші Запоріжжя і за розміром, і за бюджетом.

З повагою, Ірина Волошина – доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології факультету післядипломної освіти Запорізького державного університету, Національний Тренер MhGAP і ICF, Член Правління European Primary Care Cardiovascular Society, ГО “Академія Сімейної Медицини України”, ГО “Батьки за Вакцинацію”.

Відповідь на електронну петицію:

Шановна Ірино Миколаївно!

 

За результатами розгляду Вашої електронної петиції від 16.03.2020 № 5858 щодо встановлення пристроїв для електронної оплати проїзду у громадському транспорті міста Запоріжжя повідомляємо наступне.

Під час проведення 51 сесії Запорізької міської ради за результатами голосування депутатами було прийняте рішення від 24.06.2020 №42 «Про підтримку електронної петиції №5858 щодо встановлення пристроїв для електронної оплати проїзду у громадському транспорті міста Запоріжжя».

В разі незгоди з відповіддю, Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

 

З повагою,

Міський голова                                                                                                                            В.В. Буряк

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію