Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Створити спеціалізовані зони вигулу домашніх тварин

  ПІБ ініціатора: Чубенко Кирил Сергійович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №11
  Дата початку збору підписів: 04.01.2017 15:04

  Суть електронної петиції

  Створити та обладнати спеціалізовані зони і парки для вигулу домашніх тварин в кожному районі міста, для забезпечення належного санітарного стану міських вулиць та чистоти газонів і тротуарів. Це дозволить органам правопорядку слідкувати за дотриманням громадянами "Правил утримання собак, котів і хижих тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями в м. Запоріжжі" від 27.12.2011 (а саме п. 3.4.10, 3.6.16 та інших) та застосовувати необхідні штрафні санкції до порушників, на підставі можливості у цих громадян здійснювати вигул на призначених для цього територіях.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановний Кириле Сергійовичу!

   

  За результатами розгляду Вашої електронної петиції №ЕлП-0012-Х щодо створення спеціалізованих зон для вигулу домашніх тварин повідомляємо наступне.

  Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради підготовлено проект рішення № 7 «Про підтримку петиції щодо створення спеціалізованих зон для вигулу домашніх тварин» (оприлюднено 29.03.2017).

  На черговій сесії Запорізької міської ради у травні 2017 року за підтримку проекту проголосувала більшість депутатів. Згідно рішення від 31.05.2017 № 37 районним адміністраціям Запорізької міської ради та департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради доручено визначити території для розміщення спеціалізованих зон для вигулу домашніх тварин з урахуванням норм, стандартів та з дотриманням вимог чинного законодавства.

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

   

  З повагою

   

  Міський голова                                                                              В.В. Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію