Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Створити службу соціального таксі в місті Запоріжжя.

  ПІБ ініціатора: Лузан Тетяна Грігорівна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №9
  Дата початку збору підписів: 04.01.2017 15:03

  Суть електронної петиції

  Соціальне таксі це одна із соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями, які довгі роки пізнавали світ крізь призму власної домівки продовжать реалізовувати своє право на вільний вибір пересування, реабілітацію, освіту та соціалізацію. В місті Запоріжжя проживає велика кількість людей з інвалідністю різних нозологій, які є заручниками домівки, тому що не мають можливості користуватися громадським транспортом, через стан здоров’я. Більшість людей з інвалідністю не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні, реабілітаційні потреби, через нездатність самостійно пересуватися містом. Робота служби соціального таксі в місті для людей з інвалідністю, надасть їм нові можливості для вирішення своїх насущних питань, можливість до спілкування та соціалізації, освіти та розвитку, залучення до активного способу життя. така послуга дуже потрібна для людей з обмеженими можливостями в Запоріжжі, вони отримають змогу вирішувати свої насущні проблеми і жити повноцінним життям.

  Просимо створити у м. Запоріжжя систему соціального таксі та розробити відповідний механізм роботи вказаного транспортного забезпечення інвалідів.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановна Тетяно Григорівно!

  Стосовно електронної петиції щодо створення служби соціального таксі у місті Запоріжжя повідомляю. 

  Відповідно до Регламенту Запорізької міської ради та Положення про електронні петиції, яке затверджено рішенням міської ради від 30.11.2016 №101, на засіданні міської ради 28.02.2017 було ухвалено рішення «Про підтримку петиції щодо створення служби соціального таксі в місті Запоріжжі».

  У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

  З повагою,
  міський голова                                                                     В.В.Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію