• Thumb 2413033cd1762fb840b819d990892277

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Створити "скорочені маршрути" у години пік

ПІБ ініціатора: Герасименко Богдан Артурович
Статус: На розгляді
Петиція №1499
Дата початку збору підписів: 26.10.2017 11:10

Суть електронної петиції

На сьогодні Запоріжжя переживає справжній транспортний колапс: ми досягли того періоду, коли кількість населення значно перевищує спроможності громадського транспорту. Коли будівництво метро та швидка закупівля нового громадського транспорту не виявляється можливою, оптимізація існуючих рішень стає першочерговим завданням.

Історично склалося, що проспект Металургів - це головна транспортна розв'язка міста, з якої можна в'їхати в будь-який район міста.

Тому ПРОПОНУЮ створити додаткові, так звані "скорочені" маршрути громадського транспорту, в першу чергу для мешканців Павло-Кічкасу та Правого берегу які будуть курсувати з центрального проспекту до спальних районів ЛИШЕ в години пік (з 7 до 10 ранку та з 17:00 до 19:00 вечора).

Першим подібним рішенням повинні стати такі маршрути, як "пр. Металлургів - вул. Історична" та "пр. Металургів - вул. Глазунова" з інтервалом руху 10-15 хвилин, які будуть курсувати ЛИШЕ в години пік та націлені якомога більше та швидше перевезти усіх бажаючих. Наступними "скороченими" маршрутами можуть бути додаткові автобуси за маршрутами "пр. Металургів - вул. Руставі", "пр. Металургів - вул. Товариська".

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію