• Thumb c1ba8b8c17127b5b2a38084986229e66

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

створення центру поводження з тваринами

ПІБ ініціатора: Фалілєєва Юлія Дмитрівна
Статус: З відповіддю
Петиція №3754
Дата початку збору підписів: 15.02.2018 17:40

Суть електронної петиції

Думаю, що кожен з нас в своєму житті так чи інакше стикається з проблемою безпритульних тварин в нашому місті. Ця проблема турбує як людей, які люблять і захищають тварин, так і тих, хто їх не любить, боїться. Мета у всіх одна - щоб безпритульних тварин на вулицях нашого міста не було. Рішенням Запорізької міської ради від 26.04.2017 №33 було затверджено Програму поводження з тваринами у м.Запоріжжі на період 2017-2022 роки (далі – Програма), яка спрямована на зменшення чисельності безпритульних тварин в м.Запоріжжі гуманним шляхом (тобто шляхом стерилізації) та роботу з населенням щодо впровадження відповідального ставлення та стандартів гуманного поводження з тваринами. Однак, нажаль, депутати Запорізької міської ради не виділили ні копійки на створення і облаштування спеціального місця, де можна було б перетримувати тварин, надавати їм медичну допомогу.
Створення такого місця є вкрай необхідним у зв`язку з наступним:
1. Часті випадки, коли люди просять прибрати з території школи, дитячого садка, лікарні, та навіть, двору, агресивну собаку. Таку собаку треба відловити, але місця, куди можна було б її привезти і проводити її соціалізацію, в нашому місті немає.
2. Бувають випадки, коли собака загубилась і до пошуку її господаря її треба десь перетримати. Часто це великі собаки чи собаки бійцівських порід, яких бояться люди і яких неможна залишати на вулиці без догляду.
3. Кому не повезло з сусідами, ті знають, що є так звані "хордери", які збирають в себе дома котів, собак, не здійснюють належного догляду за ними, через що сморід і нечистоти розносяться по всьому під`їзду. Вони порушують як права людей, так і права тварин. У таких людей тварин треба вилучати, але, знову ж таки, відсутнє місце, де можна було б їх перетримувати для пошуку нових власників.
4. Ну, і ніхто з нас не вічний, бувають випадки, коли людина помирає, і її улюблена киця чи песик залишаються без нагляду, і часто - без домівки. Знову ж таки, необхідне місце, де можна було б перетримати таких тварин для пошуку ним нових власників.
Крім того, у відповідності до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" виловлені безпритульні домашні тварини обов'язково мають утримуватися на карантинних майданчиках. Подібних майданчиків в місті немає і не передбачається.
Безперечно, було б чудово створити сучасний центр, який містив би в собі ветеринарну лікарню, де проводилась би стерилізація, надавалась допомога безпритульним тваринам, що потрапили в біду, постраждали від аварії, людських рук; карантинний майданчик, де могли б перетримуватись тварини; центр адопції, де з собаками працював би кінолог, проводилась їх соціалізація, адопатція і де б люди могли вибрати собі чотирилапого друга. Це, безперечно, в ідеалі, а зараз Запоріжжю потрібен центр перетримки тварин.

Відповідь на електронну петицію:

Про розгляд звернення

 

На Ваше звернення (електронну петицію) щодо створення центру поводження з тваринами (вх. виконкому від 22.05.2018 № ЕлП-0289-Д), надаємо уточнену інформацію.

На тридцятій сесії міської ради 27.06.2018 проект рішення міської ради «Про підтримку електронної петиції № 3754 щодо створення центру поводження з тваринами в м. Запоріжжя» не був прийнятий, про що інформація відображена в протоколі засідання.

Інформація про перенесення розгляду проекту рішення «Про підтримку електронної петиції № 3754 щодо створення центру поводження з тваринами в м. Запоріжжя» в протоколі засідання відсутня.

У разі незгоди з відповіддю Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.

 

Начальник Інспекції з благоустрою

Запорізької міської ради                                                                                                          В.В. Змієнко

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію