Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Створення нового автобусного маршруту з міжнародного аеропорту Запоріжжя

  ПІБ ініціатора: Воробйов Сергій Валерійович
  Статус: На розгляді
  Петиція №6996
  Дата початку збору підписів: 30.09.2021 10:29

  Суть електронної петиції

  На даний час з міжнародного аеропорту Запоріжжя прокладені такі маршрути:

  Маршрутне таксі №35 Аеропорт — Космічний мкрн
  Маршрутне таксі №37 Аеропорт — Південний мкрн
  Маршрутне таксі №4 Аеропорт — пр. Металургів
  Муніципальний автобус №98 Аеропорт — Південний мкрн

  Зрозуміло, що маршрути №37 та №98 з'єднують аеропорт із автомобільним та залізничним вокзалами. Це неодмінно є дуже вдалим сполученням для пасажирів не з нашого міста, які користуються послугами аеропорту та, звісно, містянам і працівникам підприємства. Проте не слід забувати, що серед пасажирів аеропорту є також і мешканці Запоріжжя, що проживають у тих районах нашого міста, до яких добиратися стає складніше із-за пересадок на інший транспорт. Водії маршрутних таксі №4 рідко виконують свої обов'язки та не приїздять до кінцевого пункту маршруту — в аеропорт. Є два варіанти вирішення цієї проблеми:

  1. Продублювати маршрут №4, використовуючи муніципальний транспорт міста з більшою пасажиромісткістю. Це призведе до покращення транспортної ситуації та виконання рейсів за встановленим розкладом.
  2. Створити новий автобусний маршрут з аеропорту на правий берег (на даний момент відсутні автобусні маршрути з районів Верхньої Хортиці та вул. Сергія Синенка), який обслуговував би як пасажирів аеропорту, так і містян, які користуються транспортом в прилеглих вздовж маршруту районах: правий берег, центр міста, Шевченківський район.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію