Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Создание зоополиции

  ПІБ ініціатора: Ермоленко Ирина Игоревна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №6484
  Дата початку збору підписів: 15.01.2021 15:40

  Суть електронної петиції

  Ув. Жители нашего города, все знают о ситуации с бездомными животными, огромное количество которых вы можете видеть на наших улицах. Последнее время город потрясают истории с домашними животными, которых мучают, выкидывают на улицы в тяжёлом состоянии.
  Ответственность за подобные действия минимальна. Штраф и соц. Порицание.
  Этого мало.
  Для профилактики, для предотвращения трагедий необходима профильная служба, профессионально занимающаяся данным вопросом, включающая в себя : надзор за нераливыми хозяевами, отлов брошенных животных для передержки и лечения, работа с населением , особенно с детьми на уровне воспитательных и образовательных учреждений. Оказание профессиональной помощи тем, кто попал в беду.

  Відповідь на електронну петицію:

  За результатами розгляду Вашої електронної петиції № 6484 щодо створення зоополіції (МВК № ЕлП-0104 від 04.03.2021), повідомляємо Вас про наступне.

  Порядок діяльності Запорізької міської ради, її органів і посадових осіб визначається Конституцією України, чинним законодавством України, Статутом територіальної громади міста Запоріжжя, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», іншими законодавчими актами, цим Регламентом та Положенням про постійні комісії ради.

  Згідно до Закону України «Про звернення громадян», рішення Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 101 «Про затвердження Положення про електронні петиції», Інспекцією з благоустрою було підготовлено проект рішення на чергову сесію Запорізької міської ради. Проект рішення «Про підтримку електронної петиції №6484 щодо створення зоополіції в м. Запоріжжя» було включено до порядку денного чергової сесії Запорізької міської ради.

  Одним із принципів діяльності  Запорізької міської ради є колегіальність. За результатом розгляду питання порядку денного щодо підготовленого Інспекцією з благоустрою проекту  «Про підтримку електронної петиції №6484 щодо створення зоополіції в м. Запоріжжя», проект рішення не набрав необхідну кількість голосів депутатів міської ради при поіменному голосуванні, а тому воно не було ухвалене на черговій сесій міської ради.

  Відповідно до ч.5 ст. 40 Регламенту Запорізької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 21.12.2020 № 5, проекти рішень ради або пропозиції до них, які не отримали необхідної більшості голосів на підтримку, вважаються відхиленими та не підлягають повторному розгляду на поточній сесії.

  У разі незгоди з даною відповіддю, Ви маєте право на її оскарження у встановленому чинним законодавством України порядку.

   

  Міський голова                                                                              В.В. Буряк

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію