• Thumb 776ce1b4d15d06c3915469bdeac42158
  • Thumb a9bce1f4505f5b4fd2175d07b1ee2c3e

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Щодо одягання в темний час доби світловідбиваюих стрічок

ПІБ ініціатора: Хайрулліна Ганна Сергіївна
Статус: На розгляді
Петиція №4561
Дата початку збору підписів: 04.02.2019 14:19

Суть електронної петиції

Подаю на розгляд зобов'язати всіх жителів міста (людей, які перебувають у місті) носити на собі світловідбиваючі стрічки, браслети, брелоки для того, щод обізначити себе в темний час доби.
Згідно розділу 4 ПДР (Обов'язки та права пішоходів) пункту 4.4 - У темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзжою частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світловідбиваючі елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
Люди, які носять подібні сигнальні предмети або хоча б увімкнуть ліхтарик на телефоні значно убезпечать себе та водіїв від аварійної ситуації. Таких людей ВИДНО здалеку! Особливо необхідно піклуватись про, безпеку дітей на дорозі, так як вони зазвичай не дуже зосереджені на дорозі та не можуть в достатній мірі аналізувати дорожню ситуацію.
Те що проізжу частину освітлюють ліхтарі не означає, що пішохода добре видно. Світло фар машини, яка їде назустріч водію майже повністю його засліплює.
Пішоходи, будь ласка подбайте про свою безпеку та безпеку Ваших близьких!
Нижче фото з боку водія, як видно пішоходів в темний час доби без світловідбиваючих елементів та зі світловідбиваючими елементами.
Безпека на дорозі- це дуже важливо!
Давайте разом зменшимо кількість ДТП, тому що тільки від нашої з вами свідомості залежить безпека руху!

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію