Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Щодо маршруту з Хортицького району №96 (Нікопольський поворот - комбінат Запоріжсталь) та муніципальні маршрути №56 та №86

  ПІБ ініціатора: Леньов Іван Миколайович
  Статус: На розгляді
  Петиція №5555
  Дата початку збору підписів: 21.12.2019 11:40

  Суть електронної петиції

  Вже не перший рік користуюсь послугами маршруту №96, після подовження його від зупинки "вул. Диагональна" до зупинки "комбінат "Запоріжсталь" пасажиропотік на ньому значно збільшився. І вже протягом декілька років автобуси, що працюють на цьому маршруті (A091 Богдан, Volkswagen LT35, Mercedes Sprinter) не справляються з покладеними на них завданнями з перевезення пасажирів. Причому не просто перевезення, а безпечного і комфотного перевезення. Через нестачу одиниць транспорту доводиться чекати по 30-60 хвилин, поки зможеш сісти на своїй зупинці. Їдеш в забитому автобусі / мікроавтобусі без будь-якого натяку на безпеку. За "спринтера" взагалі немає розмови, цей транспорт фізично не може бути допущений для перевезення пасажирів, а решта - "Богдани", працюють на знос і всі їх несправності видно та чутно пасажирам кожної поїздки.
  Тепер про 56 і 86 маршрути. Не знаю хто і як у нас в місті займається логістикою муніципального транспорту, але він явно знаходиться не на своєму місці і не знає як плануються і відкриваються нові маршрути, або що таке взагалі "вивчення пасажиропотоку", так як підхід до огранізації пасажироперевезень абсолютно некомпітентний і дилетантський. Великомісні автобуси "МАЗ 203085" на маршрутах №56 та №86 ходять практично порожні і це в"Годинни-пік"! Звичайно при такій організації міський транспорт буде нерентабельний, як звітує "Запорожелектротранс". У той час, коли жителі Хортицького району, робочі "Дніпроспецсталі", "Запоріжсталі" та інших великих і дрібних підприємств, розташованих вздовж маршруту №96 (Нікопольський поворот - Комбінат "Запоріжсталь") простоюють на зупинках в очікуванні "свого 96-го" - великі автобуси на маршрутах №56 та №86 катаються напівпорожні або порожні з "нізвідки" в "нікуди"!
  Пропозиція: ЩЕ РАЗ ретельно переглянути і порівняти пасажиропотік на маршрутах №56 та №86 з пасажиропотоком на маршруті №96, зробити відповідні висновки і розробити рентабельний маршрут муніципального транспорту, відповідного до маршруту №96. Або перейняти на баланс міста маршрут №96, с заміною існуючого транспорта на велікі муніципальні автобуси, так як існуючий перевізник не справляється з відведеним йому завданням.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію