Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Ремонт дороги до школи та реабілітаційного центру, по вул. Червонополянська

  ПІБ ініціатора: Приходько Діана Іванівна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №4351
  Дата початку збору підписів: 12.10.2018 13:42

  Суть електронної петиції

  Просимо розглянути нашу петицію з ремонту дороги по вулиці Червонополянська, яка знаходиться у занедбаному стані. Кожного ранку цією дорогою маршрутки везуть, перекочуючись через ями, дітей, більшість яких має інвалідність, до школи-інтернату “Джерело” на навчання. Матусі везуть своїх дітей на інвалідних візочках до Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, намагаючись подолати цей шлях, не завдавши шкоди дитині. Стан дороги дуже ускладнює рух автомобілів, маршруток, велосипедів та інвалідних візочків.
  Ми — батьки дітей, місцеві жителі та персонал школи і центру, просимо вирішити питання з ремонту дороги.

  Відповідь на електронну петицію:

  Про розгляд електронної петиції

  Розглянувши електронну петицію гр. Приходько Д.І., яка мешкає за адресою: м. Запоріжжя, вул. М. Корищенка, буд. 20, щодо ремонту дороги по вул. Червонополянська, районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району повідомляє наступне.

  Відповідно до положення про електронні петиції, затвердженого рішенням Запорізької міської ради від 30.11.2016 № 103, електронна петиція заявника розглянута на засіданні постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.

  За результатами розгляду комісії, районній адміністрації рекомендовано включити вулицю Червонополянську до загального титульного списку з поточного ремонту доріг на 2019 рік.

  Рішенням Запорізької міської ради від 20.12.2017 № 30 затверджено Програму розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою м. Запоріжжя на 2018-2010 роки. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем заходів з утримання та поточного ремонту автомобільних доріг та проїздів за цією програмою є департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради.

  Враховуючи вищезазначене, районною адміністрацією надіслано листа до департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради з проханням включити вулицю Червонополянську до переліку об’єктів на проведення робіт з поточного ремонту доріг на 2019 рік.

  В разі незгоди з відповіддю, заявник має право на оскарження згідно з чинним законодавством.

   

  Голова районної адміністрації                                                                                                              Ф.М. Маєр

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію