• Thumb a28c0dd30b24b5b07b138b228f04c569
  • Thumb f985aae89c23f2fea489ca8639862992

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Реконструкція спортивного майданчика у центрі міста. ЗОШ №20

ПІБ ініціатора: Місюра Олександр Миколайович
Статус: Підтверджена
Петиція №6966
Дата початку збору підписів: 24.09.2021 09:58

Суть електронної петиції

Жителі міста Запоріжжя вже не перший рік благають обранних ними депутатів знайти кошти на реконструкцію спортивного майданчика ЗОШ №20 за адресою: бульвар Шевченка, 49. Натомість, ми отримуємо тишу, та несправедливість. Тому, створюємо цю петицію, задля остаточного демонстрування міській владі необхідності реконструкції цьго спортивного об'єкту в центрі нашого міста.

Основні проблеми, що зараз існують на так званому "спортивному майданчику":

1. Травмонебезпечне покриття усієї ділянки спортивного майданчика, а саме:
- асфальт на волейбольному майданчику;
- асфальт на бігових доріжках;
- асфальт на баскетбольному майданчику;
- замість штучного газону на футбольному полі колючки типу "кавунці" (які проколюють як м'чі так і шкіру) та великогабаритне будівельне сміття по типу бетонних плит.

2. Відсутність будь-яких лавок для сидіння дітей, існує тільки новостворенний навіс від сонця, під яким діти повинні сидіти на залізних перекладинах.
3. Відсутність камер спостереження, а дивлячись на останні події сусідніх країн - камери потрібні.
4. Відсутність освітлення спортивного майданчика для заняття спортом у вечірній час (у разі реконструкції за перепусткою, за принципом 71 гімназії Вознесенівського району).

Незважаючи на вищеперераховані недоліки, люди з-за безвихідності продовжують займатися спортом саме на цьому майданчику, та сподіваються на зміни, бо поблизу більш немає спортивної інфраструктури, окрім ЗОШ №20. Раніще ще був стадіон заводу "ДСС" "Олімпійські надії", але мало того що територія знаходилась у занедбаному стані, та майже була не придатна для заняття спортом, стадіон цього року передали у оренду під будівництво спортивного комплексу, і ніхто не знає чого чекати у найближі часи, скоріш за все обнесуть територію парканом та прохід буде неможливим - це ще один аргумент в бік реконструкціїї сучасного спортивного майданчика.

Хочемо зазначити, що усі ці проблеми школа власноруч ніяк не зможе ліквідувати. Тільки місцева влада, шляхом виділення грошей та розробки проєкту реконструкції.

Візуальний приклад того як може виглядати майданчик після реконструкції, прошу взяти до уваги, прикріпляю його до петиції й дозволяю використати за-для створення проєкту.Авторизуватися, щоб підписати

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію