• Thumb 767b1a12a26ccff4dbc7545e4789cd92
  • Thumb e855704f3333b7d0639f103d717c9ce5

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Реконструкція Бульвару Шевченка та її прилеглої територіі на ділянці від вул. Перемоги до кінцевої зупинки громадського транспорту «Набережна».

ПІБ ініціатора: Місюра Олександр Миколайович
Статус: На розгляді
Петиція №6047
Дата початку збору підписів: 24.06.2020 17:02

Суть електронної петиції

1. Заміна старих підземних комунікацій;

2. Вкладання нової плитки на пішохідній частині бульвару;

3. Демонтаж дерев, які потребують заміни. Встановлення нових зелених насаджень.

4. Встановлення урн, ліхтарів, лавок;

5. Заміна тротуарного асфальту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», зі сторони школи ЗОШ №20;

6. Встановлення сучасної зупинки для очікування громадського транспорту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський»;

7. Заміна дорожніх знаків та встановлення лежачих поліцейських, перед пішохідними переходами на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», біля школи ЗОШ№20;

8. Встановлення табличок з найближчими визначними пам'ятками і вулицями;

Обґрунтування:

1. «Заміна старих підземних комунікацій» - кожного року комунальні служби розривають землю та знищують без того поганий асфальт на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» (На самій пішоходній частині Бульвару Шевченка). Прошу взяти до уваги цей пунк,т про заміну комунікацій, щоб після реконструкції не довелося руйнувати бульвар.

2. «Прокладання плитки» - зараз на цій ділянці просто місцями є асфальт, потрісканий та страшний. Проїхати велосипедом або з дитячими колясками може бути небезпечно.

3. «Демонтаж старих дерев, які потребують заміни. Встановлення нових зелених насаджень» - з-за комунальних служб, котрі кожного року переривають зелену зону на Бульварі Шевченко, на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» корені дерев були пошкоджені, бо ремонтні роботи проходили саме біля зелених насаджень, можливо корені пошкоджені, потребують знесення та заміни.

4. «Встановлення урн, ліхтарів, лавок» - Встановлення таких саме лавок як на
відреконструйованому проспекті Маяковського. Вони як показує час, є антивандальними. Встанволення ліхтарів - вони там просто повинні бути!

5. «Заміна тротуарного асфальту на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», зі сторони школи ЗОШ №20» - тополі які знаходяться вздовж пішоходної зони біля зупинки «Бульвар Гвардійський» потрібно прибрати та замінити тротуарний асфальт. Корені цих дерев підняли увесь асфальт, що знаходиться на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», він заважає руху місцянам та є травмонебезпечним, а в ожиледицю взагалі, неможливо пройти.

6. «Встановлення сучасної зупинки для очікування громадського транспорту «Бульвар Гвардійський» - там взагалі нічого окрім знака зупинки громадського транспорту немає.

7. «Заміна дорожніх знаків, та встановлення лежачих поліцейських перед пішохідними переходами на ділянці - зупинка громадського транспорту «Бульвар Гвардійський», біля школи ЗОШ№20» - багато ДТП з-за перевищення швидкості, у яких страждають, як звичайні пішоходи, так і діти що вчаться у школі. Втановлення додаткових, заміна старих дорожніх знаків, аби підвищити безпеку місцян.

8. «Встановлення табличок з найближчими визначними пам'ятками і вулицями» - це повинно бути, щоб покращити умови для туристів.

Аргумент : Це центральний Бульвар міста, він не може бути у такому жахливому вигляді. Бо саме по цій вулиці приїжджають туристи та гості міста. В нас стали проходити різноманітні спортивні змагання на европейському рівні, до нашого міста часто прибувають різні артисти, які саме біля цього бульвару проїжджають, щоб заселитися у готель, що знаходиться поряд. А з реконструйованим бульваром, вони всі будуть не просто проїжджати біля нього, а й гуляти та фотографуватись. Велика кількість свят проходить у Вознесенівському районі, літом усі приїжджають на центральний пляж міста, та на нову красиву набережну, саме Бульвар Шевченко приймає усіх місцян й гостей міста, нажаль у такому похмурому вигляді. Тому реконструкція необхідна.

поширити електронну петицію:

перелік осіб, які підтримали петицію